Ayda 12 Bin TL Maaşla Çalışacak Eleman Aranıyor

Ayda 12 Bin TL Maaşla Çalışacak Eleman Aranıyor

Ayda 12 Bin TL Maaşla Çalışacak Eleman Aranıyor

Yanlış duymadınız ayda 12 bin TL ile çalışacak eleman aranıyor. İşin adı pilinç seksörlüğü. Belki çoğunuz kim böyle bir maaş verir diye düşünebilirsiniz. İster inanın ister inanmayın ayda bu fiyatları veren fabrikalar bulunmaktadır. Çünkü iş oldukça zor bir iştir. Fazla konuyu uzatmadan hemen başlayayım. Evet bize inanmayan alt kısımda bulunan videoyu izlesin lütfen.

Civciv Seksörlüğü Nedir

Civciv seksörlüğü dediğimiz iş oldukça farklı bir iştir. Zaten farklı bir iş olduğundan dolayı bu kadar yüksek bir maaş teklif edilmektedir. Tavuk çiftlikleri yaptıkları iş gereği sadece tavuk yetiştirmek istemektedirler. O yüzden dolayı doğan civcivlerin tavuk mu horoz mu olacağını bilmek istediklerinden dolayı civcivlerin cinsiyetine göre ayırıp horoz olanları ayırmak için eleman arayışına girmiş durumdalar. Tabi bu iş uzun ve sıkıcı bir iştir çoğu insan bu işi yapmak istememektedir. O yüzden dolayı da gerekli bilgiye sahip seksör aramaktadırlar. Tabi siz şimdi diyeceksiniz ki eğer öğrenmesi kolay bir iş olsaydı herkes yapardı. Bu işi öğrenmek gerçekten kolaydır. Yapmanız gereken civcivi elinize alıp arka tarafını çeviriyorsunuz ve ardından civcivi öldürmeyecek şekilde az birşey sıkıyorsunuz sonra arka tarafında oluşan pisliği temizliyorsunuz eğer temizlediğiniz yerde bir çıkıntı gibi birşey olursa bilin ki o tavuk değil horozdur. Tabi detaylı öğrenmek için alt kısımda bulunan videoyu izlemeyi hepinize tavsiye ediyorum.

Civciv seksörlüğü ile nasıl para kazanabilirim

Arkadaşlar gördüğünüz gibi seksörlük sayesinde oldukça iyi para kazanabilirsiniz. Şuan ülkemizde bu işi bilen ve yapan sadece 18 kişi bulunmaktadır. Sizde civciv seksörlüğü yaparak zengin olma yolunda ilk adımı atmış olursunuz. Civciv seksörlüğün de işe başladığınız zaman size günlük olarak bir limit koyulmaktadır. Bu limit günlük 800 ile 1200 arasında civciv ayırmanız gerektiği yönündedir. Bu da 3 saniye de bir civciv ayırmak demektir. Sağlam bir göz ve el becerisi gerektirmektedir. Bu işi öğrendikten sonra ülkemizde de yurt dışında da çok iyi kazançlar elde edeceğinize inanıyorum. Başarılı olmak tamamıyla sizin elinizde kesinlikle vazgeçmeyin ve yapmaya başlayın.

Diğer konularımızı incelemeyi unutmayın lütfen. Aklınıza takılan soru olursa alt kısımda bulunan yorum bölümüne yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız arkadaşlar. Hayırlı günler dilerim.

Ayda 12 Bin TL Maaşla Çalışacak Eleman Aranıyor” için 5 yorum

 • Haziran 26, 2017 tarihinde, saat 9:26 pm
  Permalink

  Bu iş için herhangi bir başvuru formu yok sanırım. Nasıl böyle bir işe başvuru yapabiliriz admin ?

  Yanıtla
 • Temmuz 19, 2017 tarihinde, saat 6:43 pm
  Permalink

  acıl haberleselım ank oturuyorum 05536414992

  Yanıtla
 • Temmuz 25, 2017 tarihinde, saat 9:32 pm
  Permalink

  acil dönüş yapın bu işi çok rahatlıkla yaparım yaşadığım bölge nedeniyle hayvanlar ile içli dışlı büyüdüm hakeza şu an de kümes hayvanı besliyorum tel no 0545 606 45 65

  Yanıtla
 • Ekim 13, 2017 tarihinde, saat 12:21 pm
  Permalink

  Merhaba İstanbuldan gülay ben, bu işi yapabileceğime inanıyorum 05437647046 dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Yanıtla
 • Ekim 15, 2017 tarihinde, saat 9:18 pm
  Permalink

  Bu iş için nerelere başvurmalısınız bilgi verirseniz sevinirim 0546 936 52 58

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?