Home / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik Veren Firmalar 2017

Bayilik Veren Firmalar 2017

Bayilik Veren Firmalar 2017

Bayilik Veren Firmalar 2017

Bir kaç arkadaşım internetten para kazanma yollarını yazdıktan sonra bayilik veren firmalar hangileridir şartları nelerdir diye yorum yazmaya başladılar. Bende bunun üzerine hemen bu konuyu yazmak istedim. Tabi öncelik olarak genel bir yazı yazarak sizi kısaca bilgilendirmek istedim. İlerleyen zamanlarda hangi bayinin şartları nelerdir. Bunları tek tek yazmaya başlayacağım. Arkadaşlar neredeyse bütün firmalar bayilik üzerine çalışmaktadır. Tabi bazı firmalar hariç. Bayilik vermeyen firmalar hangileridir öncelik olarak onları sizlerle paylaşayım ardından hemen asıl konumuz olan bayilik veren firmalar hangileridir onları yazmaya başlayacağım.

Bayilik vermeyen firmalar arasında lcwaikiki, A-101, Bim, Şok gibi büyük firmalar bulunmaktadır. Bunların çalışma sistemleri ise bir bayi açmak isteyince şehir merkezinde bir dükkan kiralayarak şehir içinde çalışacak elemanlarını dükkan sahibinin önerdiği iki kişi ve belediyenin gönlünü yapmak için iki kişi de belediyenin önerisi ile toplamda dört kişi çalıştırmaktadırlar. Tabi bunlara da günlük belli bir kota koyup bu kotanın altına düşmemelerini istememektedirler. Yani anlayacağınız bu şirketlerden bayilik almak imkansız gibi bir şey.

İlk önce aşağıda ki videoyu izleyerek bayilik veren firmalar hakkında daha fazla bilgi almaya çalışın.

Bayilik Veren Firmalar


Günlük olarak sizler için ek iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Bu yazımızda sizlere bayilik veren firmalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi bundan önce sizlere internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Bayilik veren birçok firma vardır. Bunlardan bazıları belli bir ücret ile işe başlamaktadırlar. Bazıları ise ücretsiz vermektedir. Beyaz Eşya bayiliği alacaksanız belli bir ücret dışında sizden teminat istiyorlar. Teminat olarak ise daire göstermenizi istiyorlar. Bazıları ise teminat mektubu istemektedirler.

Çiğ köfte bayiliklerinde ise böyle bir durum söz konusu değildir. Bunun için sadece başvurmanız gerekiyor. Eğer yakınlarınızda aynı çiğ köfte bayisinden yoksa zaten direk veriyorlar. Karlı bir iştir. Kesinlikle girmenizi tavsiye ediyorum. Çünkü maliyet oldukça düşüktür. Ama sürümden dolayı oldukça iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Bazı çiğ köfte bayilikleri ise dükkanı kendileri kurmaktadırlar. Bu da sizin için oldukça güzel bir kar olur.

Pizza bayilikleri oldukça farklıdır. Pizza bayiliği almak isteyenler ön ödeme yapmak zorundalar. Bu ön ödeme bazen dudak uçuklatacak fiyatlar olabiliyor. Bu yüzden küçük bir yerde yaşıyorsanız kesinlikle girmemeniz gereken bir sektör diye düşünüyorum.

Ayakkabı ve giyim sektörlerine bakınca flo lc waikiki haricinde bütün hepsi bayilik vermektedirler. Ama bütün firmalar teminat istemektedirler. Küçük bir yerde yaşıyorsanız eğer kesinlikle girmeyin bu sektörlere çünkü bu sektörde malların geri iadesi yoktur. O yüzden büyük sıkıntılar çekebilirsiniz. O yüzden hiç gerek yok risk almaya daha karlı işler varken işinizi riske atmayın.

Kargo bayilikleri oldukça güzel bir iştir. Tabi bunun için belli bir teminat ödemeniz gerekmektedir. Ama bulunduğunuz şehirde kargo bayisi yoksa yan şehirlerdeki kargolar bile sizin firmanıza gelip sonra dağıtıma çıktığından dolayı kesinlikle para kazanırsınız.

Şimdilik bu kadar bilgi yeterli düşünüyorum. Yakın zamanda birçok bilgi ile görüşmek dileğiyle. Bilgisi olan arkadaşlar yorum yazmayı unutmayın. Hayırlı günler dilerim.

About admin

Check Also

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Evde ek iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir