Ev Yapımı Cevizli İçli Köfte Yaparak Para Kazanma Yolları

Ev Yapımı Cevizli İçli Köfte Yaparak Para Kazan

Ev Yapımı Cevizli İçli Köfte Yaparak Para Kazan
Ev Yapımı Cevizli İçli Köfte Yaparak Para Kazan

Ev Yapımı Cevizli İçli Köfte Yaparak Para Kazanma Yolları

Ev yapımı ürünler oldukça ilgi haline geldiği bu dönemlerde ev hanımları bu durumu bir fırsat haline çevirebilir. Sizlerde evde ek iş fikirleri arıyorsanız özellikle bu işe odaklanmanız gerektiğini düşünüyorum. Bu yazımızda anlatacağımız konuyu kesinlikle herkese öneririz. Kesinlikle girilmesi gereken bir ek iş. Hatta bu işi layıkıyla yaptığınız takdirde çok yüksek meblağlarda kazanabilirsiniz. Evde yapımı cevizli içli köfte hatay köftesi olarak da bilinmektedir. İnternet satış fiyatı 10 adet için 40-50 TL arası olarak düzenlenmiştir. Yani yaptığınız içli köftenin tanesini 4-5 TL gibi bir fiyata satmış oluyorsunuz. Bu yüzden böyle bir durumda hemen işe başlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Fazla sözü uzatmadan hemen konuya geçelim.

Evde Yaptığınız İçli Köfteleri Nasıl Satabilirsiniz

Evde yapmış olduğunuz içli köfteleri çevrenizde bulunan ev yemekleri yapan iş yerlerine satarak çok rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz. Eğer benim boş zamanım var daha fazla satış yapmak istiyorum derseniz ise bu işle uğraşan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ile iletişime geçerek yapmış olduğunuz içli köftelerin satışını aylık olarak düzenli bir şekilde yaparak bir memur gibi aylık paranızı kazanabilirsiniz. Alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında benim favori satış noktam olan internetten para kazanma yollarıdır. Çünkü internetten yapmış olduğunuz ürünlerin fotoğrafını çekip alışveriş sitelerinde açmış olduğunuz hesaplara yükleyerek çok rahat bir şekilde satışını yapabilirsiniz. Bunun için ben size belli başlı internet sitesi adresi vereyim. Bunlardan bazıları n11, hepsiburada, gittigidiyor gibi sitelerden yapmış olduğunuz ürünleri sergileyerek hemen satışa başlayabilirsiniz. İnternetten satış yapmak oldukça karlıdır ve sürüm daha fazladır. Bu yüzden internetten para kazanma işini kesinlikle düşünün.

Evde yaptığınız içli köfteleri satmak için birçok yol vardır. Biz sadece bunlardan bazılarını sizlerle paylaşmış olduk. Bunun dışında diğer ek iş fikirlerine de bakmanızı tavsiye ederiz. Sadece belli başlı işlere takılıp umutsuzluğa kapılmayın. Sizlere birçok konu hakkında yazı yazmaya çalıştık. Sizde yazdığımız yazıları okuyarak daha farklı ek iş fikri edinmiş olursunuz.

Ev Yapımı Cevizli İçli Köfte Yaparak Para Kazanma Yolları” için 5 yorum

 • Temmuz 13, 2017 tarihinde, saat 9:10 pm
  Permalink

  Nefis içli köftelerimizi biz de firmalarla iletişime geçerek satışa sunmak istiyoruz. Samsun’da özenle seçilmiş malzemelerle evde yaptığımız içli köfteleri hem sıcak hem soğuk olarak servis edebilmekteyiz.

  Tel: 0545 7812065 gmail : enesedef57@gmail.com

  Yanıtla
 • Aralık 1, 2017 tarihinde, saat 9:51 pm
  Permalink

  Bir HATAY’li olarak içli köfte bizim işimizdir derim firmalar la iletişime geçmek istiyoruz HATAY’a özgü malzemelerimizle damak tadınıza uygun lezzetler HATAY MUTFAĞI LEZZETİN ADI. Tel:0506-124-25-68 gmail:hakanakkus3434@gmail.com

  Yanıtla
 • Aralık 28, 2017 tarihinde, saat 3:44 pm
  Permalink

  Hayırlı günler ….içli köfte siparişi alınır …cevizli,kıymakı,kuşbaşılı ,tavuklu …istediğiniz adette yapılır….05074701087 diyarbakir kayapinar …

  Yanıtla
 • Ocak 16, 2018 tarihinde, saat 7:24 am
  Permalink

  istanbul içine içli köfte siparişi alınır

  handanin_lezzet_diyari (instagram hesabi)

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?