Home / Ek İş Fikirleri / Evde Altın Kutusu Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Altın Kutusu Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Altın Kutusu Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Altın Kutusu Yaparak Para Kazanma Yolları

Günümüzde sürekli değişkenlik gösteren altın fiyatları yanında altınların sunumu da bir hayli önem taşımaktadır. Hal böyle olunca şık altın kutuları kullanılmaya başlanmıştır. Altın alan kişiler verdikleri ücrete karşılık artık altının kutusuna da büyük önem vermekte oluyorlar. O sebeple kuyumcular ve sarraflar kutu seçerken gösterişli ve uygun kutulara yönelmektedirler. Bu durumda evde iş yapmak isteyen herkese yeni bir iş fikri ortaya çıkmış oluyor. Kutu katlama işi olarak da bilinen altın kutusu yapma işi hem zevkli hem de oldukça kazançlı bir iş fikridir.

Evde Altın Kutusu Yaparak Para Kazanma Yolları
Evde Altın Kutusu Yaparak Para Kazanma Yolları

Altın Kutusu Yaparak Nasıl Kazanırım?

Altın kutusu yaparak para kazanmak istiyorsanız öncelikle taleplerin ne durumda olduğunu öğrenmelisiniz. Bu işe başlayacaksanız çevrenizde tercih edilebilecek kutu çeşidinden tutup ,tercih eden yerlere kadar her şeyi araştırmalısınız. Güzel bir araştırmanın ardından malzemeler kısmına geçebilirsiniz. Her şehir de altın kutuları farklı olabilmektedir. Bazı şehirler de altınlar sade bir kutuya konulurken, bazı şehirler de plastik kutulara konmaktadır. Bulunduğunuz şehirde en çok tercih edilen ürünü seçerek ona göre malzeme alabilirsiniz. Bunların yanı sıra size vereceğimiz küçük önerimiz malzemeleri her zaman kaliteli kullanmalısınız.

Gelelim yaptığınız altın kutularının satışına. Ürünlerinizi satmak için iki yolunuz var. Birinci yolda altın kutularınızı kuyumcuları veya sarrafları gezerek tanıtabilirsiniz. Bu şekilde kutularınızı tanıtıp satabilirsiniz. İkinci yolda ise altın kutusu yapımı işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu yol ile daha düzenli ve kazançlı bir işiniz olacaktır. Çünkü iş veren firma sizlere gerekli malzemeleri verir. bir de örnek ürün vererek aynı kutuyu yapmanızı ister. Yaptığınız ürün başına ücret öder sizlere. Memnun kalındığı takdirde sürekli sizinle çalışabilirler. Bu şekilde daha çok kazanç elde edebilir hatta aylık maaş bile alabilirsiniz.

Bu iş fikrimiz sizin için uygun ise hemen çevre kuyumcu veya sarraflara bu iş ile ilgilendiğinizi söyleyebilirsiniz. Onlar aracılığıyla iş veren firmalarla irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca yazımızın altına yorum atarak iş verenlerin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

About admin

Check Also

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

2 comments

  1. Bu işi yapmak istiyoruz 2 kişiyiz yer merkez Zonguldak

  2. Bende yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir