Evde Balon Paketleyerek Para Kazanma

Evde Balon Paketleyerek Para Kazanma

Evde Balon Paketleyerek Para Kazanma

Evde Balon Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Merhabalar. ekiskur sitesi olarak her gün sizlere evde yaparak ek bütçeye sahip olabileceğiniz iş fikirlerini paylaşmaktayız. Evinden para kazanmak isteyen kişiler belirli siteler aracılığıyla müşteri edinebiliyor yada iş veren firmalarla irtibata geçebiliyorlar. Bizlerde sizleri bu konuda bilgilendirmek için buradayız. Günümüzde ev hanımları,öğrenciler hatta çalışan fakat ek paraya ihtiyacı olan her birey evlerinde yapabilecekleri iş arayışına girişmektedirler. Evlerde yapılabilen birçok iş bulunuyor. Bu yazımızda sizlere bahsedeceğimiz iş fikri evde balon paketleme ile para kazanmak. Balon paketleme işi diğer paketleme işleri gibi oldukça basit bir iştir. Zamanla hızlanıp pratikleştiğiniz de sizlere çok iyi gelirler getirebilir.Balon paketleme nedir, nasıl yapılır, ne kadar kazanılır? Gelelim yazımızın detaylarına.

Balon paketleme işi kendi sermayenizle olabilecek bir iş değildir.Bu işi evlere gönderen birçok firma bulunmaktadır.Ve bu firmalar üretilen balonların paketleme işini evlerinde çalışmak isteyen kişilere vermektedir. Bu şekilde işçi maliyetlerini düşürerek birçok işe ihtiyacı olana da istihdam sağlamış oluyorlar. İş veren firmalardan balon paketleme işini aldıysanız yapmanız gereken çok kolay. Renk renk olan balonları firmanın dediği renge ve sayıya göre ambalajlayarak işinizi yapmış olacaksınız. 10’lu 20’li paketler halinde yaptığınız paketler sizlere en az 1500 TL gelir getirecektir. Oldukça kolay olan bu işte önemli olan el çabukluğudur. Ne kadar hızlı işinizi yaparsanız o kadar sipariş verilir size.Günde yalnızca birkaç saatinizi ayırarak aile bütçesine katkınız olur ve ciddi rakamlar kazanmış olursunuz.İsterseniz kendinize bir ekip kurarak daha çok iş alabilir daha çok para kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla,ailenizle oluşturacağınız çalışma ekibiyle balon paketleme işini pratik ve hızlı şekilde tamamlamış olursunuz.

Firmalarla Nasıl iletişim Kurulur?

Birçok iş ilanı olan siteler bulunmaktadır. Yaşadığınız şehir içinde balon paketleme işi veren firmalarla iletişim kurabilirsiniz.İş ilanı yok ise direkt bu işi yapan firma ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Bizim sitemiz iş ilanı vermemektedir. Sizleri yönlendirmeye çalışmaktayız. İş fikirleri sunarak sitemize atacağınız yorumlarla iş verenlerin sizlerle irtibata geçmesini sağlamaktayız. Alt kısımdaki yorum bölümüne adınız,şehriniz ve e mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlara telefon numaranızı eklememenizi öneririz.

Evde Balon Paketleyerek Para Kazanma” için 12 yorum

 • Nisan 18, 2017 tarihinde, saat 10:41 pm
  Permalink

  Balin paketleme veya herhangi bi is yapmak istiyorum

  Yanıtla
 • Nisan 18, 2017 tarihinde, saat 10:45 pm
  Permalink

  Ankara da firmaniz varmi balon paketleme işi arıyorum

  Yanıtla
 • Nisan 19, 2017 tarihinde, saat 6:02 am
  Permalink

  Ankara balon paketleme işi arıyorum yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla
 • Nisan 19, 2017 tarihinde, saat 4:48 pm
  Permalink

  Paketleme isi istiyorm

  Yanıtla
 • Nisan 29, 2017 tarihinde, saat 8:16 pm
  Permalink

  Sizde ORİFLAME ile hem kendi ihtiyaçlarınızı BEDAVA’ya getirmek ,💸 HEDİYELER’imizden faydalanmak 🎨 Ve her ay yükselerek 250tlden başlayıp 2000 tl Maaş kazanmak💰 İstiyorsanız Detaylı bilgi icin geri dönüs yapin 😊📩👍

  Yanıtla
 • Temmuz 30, 2017 tarihinde, saat 12:25 am
  Permalink

  Evde balon paketleme işi istiyorum Bana da ulaşır mısınız �stanbul Gaziosmanpaşa’da oturuyorum

  Yanıtla
 • Eylül 30, 2017 tarihinde, saat 4:27 pm
  Permalink

  Bu iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

  Yanıtla
 • Ekim 9, 2017 tarihinde, saat 5:19 pm
  Permalink

  İstanbul pendikte oturuyorum. Evde iş imkanından bende yararlanmak istiyorum.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?