Evde Ceviz Kırma işi Yaparak Para Kazanmak

Evde Ceviz Kırma işi Yaparak Para Kazanmak

Evde Ceviz Kırma işi Yaparak Para Kazanmak

Günümüzde çalışma sektörü sürekli gelişmektedir. Gelişmesiyle birlikte birçok farklı iş imkanı karşımıza çıkmaktadır. Farklı iş imkanlarından bugünkü makalemizde bilgi paylaşacağımız iş fikrimiz evde ceviz kırma işi yaparak para kazanmaktır. Evinizde yalnızca birkaç saatinizi vererek bu işten oldukça güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Birçok insan bu şekilde aile bütçesine katkıda bulunabiliyor ve geçimini sağlayabilmektedir. Ceviz kırma işi son derece basit ve pratik bir iştir. Ceviz içleri birçok farklı sektörde kullanılmaktadır. O sebeple oldukça önemlidir. Pasta içleri,pasta süslemeleri,kadayıflar,baklavalar gibi birçok yemek çeşidinde kullanılmaktadır.

Evde Ceviz Kırma işi Yaparak Para Kazanmak
Evde Ceviz Kırma işi Yaparak Para Kazanmak

Bu nedenle süreklilik isteyen bir iştir. Ceviz içleri sürekli kullanılan bir üründür.

Evde Ceviz Kırma İşi Nasıl Yapılır?

Evde ceviz kırma işinde ne kadar miktarda ceviz içi vermiş olursanız o kadar ücret ödenecektir. Hiçbir deneyim gerektirmeyen bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yalnız bizim size tavsiye vermemiz gerekirse, cevizleri kırarken parçalamamaya dikkat etmelisiniz. Tek parça halinde kabuğundan çıkarıp paketleme işini yapmalısınız. Kolay ve kazançlı olan evde ceviz kırma işi ek iş fikirleri arasında hemen hemen en çok tercih edilen bir alandır. Evde ceviz kırma işi her bölge de olan bir iş değildir. Yalnızca belirli bölgelerde olan bir iş fırsatıdır. Bu sebepten sizin anlaştığınız firma sizlee cevizler göndermektedir. Bu cevizler haftalık veya günlük olarak istenmektedir. Söylenen süre içerisinde cevizleri kırıp ayıklamalısınız. Bu şekilde teslimatı gerçekleştirebilirsiniz. Teslimat sırasında işçilik ücretlerinizde ödenecektir. Cevizlerin tek parça halinde kabuklarından ayrılmış vaziyette satılması dışında kimi firmalar başka türlüde isteyebilir. Mesela dövülmüş ceviz içleri de oldukça tercih edilmektedir.

Ülkemizde geçim koşulları son zamanlarda oldukça zorlaşmıştır. Zorlaşan koşullar sebebiyle birçok insan ek iş arayışına girmiştir. Bizim sizlere buradaki katkımız. Sitemizden yorum yazarak reklamınızı yapabilmek. Bu nedenle adınızı,bulunduğunuz bölgeyi,e-mail adresinizi yazarak iş verenlerin sizinle iletişime geçmesini sağlarsınız. Açıklama bölümüne hangi tecrübelere sahip olduğunuzu yazmanızı tavsiye ederiz. Telefon numarası eklemezseniz seviniriz. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle. Hayırlı kazançlar.

Evde Ceviz Kırma işi Yaparak Para Kazanmak” için 2 yorum

 • Ekim 28, 2017 tarihinde, saat 10:59 am
  Permalink

  evde ceviz kırma işi yapmak istiyorum

  Yanıtla
 • Ocak 17, 2018 tarihinde, saat 3:51 am
  Permalink

  Bende evinde is yapmak istiyorum hendek merkezdeyim lutfen geri donus yaparmisniz bekliycem

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?