Evde Kalem Montajı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Kalem Montajı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Kalem Montajı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Uzun bir dönemdir sizlere evde ek iş fikirleri hakkında makale yazamıyorduk. Ama bugün tekrardan siz değerli okurlarımız için ek iş fikirleri hakkında makale yazmaya devam edeceğiz. Bu yazımızda sizlere evde kalem montajı işi yaparak para kazanma yolları hakkında yazmaya çalışacağız. Tabi bundan önce siz değerli okurlarımız için daha önceden yazmış olduğumuz internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle az bir sermaye ile çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Evde kalem montajı yaparak aylık çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Firmalar sizler için aylık olarak 250-750 TL arası bir ücret ödeyebilirler. Kalem montajı işi oldukça basit ve sizin hiç bir şekilde cebinizden bir kuruş çıkmayan bir iştir. Firmalar sizlere kalem parçalarını gönderirler ve sizlerde bu kalem parçalarını birleştirerek tekrar çalıştığınız firmaya gönderirsiniz. Böylelikle az bir zaman ve hiç para kaybetmeden çok iyi kazançlar elde etmiş olursunuz. Eğer böyle bir iş yapma ihtimali sizlere sunulursa kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim. Sözü fazla uzatmadan hemen evde kalem işi yaparak nasıl para kazanacağınızı anlatacağız.

Evde Kalem Montajı İşi Nasıl Yapılır?

Evde kalem montajı işi yapmak için öncelik olarak evde kalem montajı veren firmalarla iletişime geçmelisiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu firmalarla iletişime geçerek işi almanız gerekmektedir. Bu firmalarla iletişime geçmek için internet üzerinden araştırma yaparak öğrenebilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Dikkat ediniz telefon numaranızı yazmayınız. Çünkü bazı kötü niyetli kişiler sizleri arayarak rahatsızlık verebilirler.

Bu makalemizin de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bundan önce yazmış olduğumuz makalelerimizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü daha önceki ek iş fikirlerini okuyarak size en uygun ek iş ilanını görmüş olursunuz. Ayrıca daha önceden yazmış olduğumuz youtube’dan para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okuyarak hiç bir sermaye ödemeden çekmiş olduğunuz videolar sayesinde çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

Evde Kalem Montajı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları” için 4 yorum

 • Temmuz 19, 2017 tarihinde, saat 8:00 pm
  Permalink

  Bir dijital ajanstan baskılı kalemler için iş buldum, teşekkür ederim.

  Yanıtla
 • Temmuz 19, 2017 tarihinde, saat 11:50 pm
  Permalink

  Evde kalem montajı yapmak isterim

  Yanıtla
 • Ağustos 16, 2017 tarihinde, saat 8:23 am
  Permalink

  Tekirdağ Kapaklı ev hanımı evde işe ihtiyacım var. Teşekkürler

  Yanıtla
 • Ağustos 16, 2017 tarihinde, saat 8:25 am
  Permalink

  Tekirdağ Kapaklı kalem montajı yaparım.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?