Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Siz değerli okurlarımız için  günlük olarak evde ek iş fikirleri hakkında makale yazmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda sizlere evde kibrit paketleme işi yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi bundan önce siz değerli okurlarımız için  daha önceden yazmış olduğumuz internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bu makalemiz sayesinde az bir sermaye ile çok iyi kazançlar elde etmiş olursunuz. Konumuza dönecek olursak evde kibrit paketleme işi oldukça basit ve rahat bir iştir. Evde kibrit paketleme işi sayesinde aylık olarak ortalama 500-1000 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz. Tabi bu işi yapmanız için belli bir hıza ihtiyacınız vardır. Çünkü size bu işi veren firmalar günlük ya da haftalık olarak sizden belli bir kibrit talebinde bulunacaklardır. Böyle bir iş bulduğunuz takdirde kesinlikle kaçırmamanızı öneririz. Çünkü hiçbir sermaye harcamadan çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca gününüzün belli bir kısmını vererek kazanç elde etmiş olacaksınız. Sözü fazla uzatmadan hemen evde kibrit paketleme işi ile nasıl kazanç elde edeceğinizi anlatalım.

Evde Kibrit Paketleme İşi İle Nasıl Para Kazanılır?

Evde kibrit paketleme ile kazanç elde etmek isteyenler öncelik olarak sıkı bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Çünkü evde kibrit paketleme işini sizlere bu iş ile uğraşan firmalar verecektir. Bu firmaların iletişim bilgilerini internet üzerinden araştırarak bulabilirsiniz. Ayrıca bu firmalar ara ara sitemizde ki yorum bölümlerine bakarak iş arayanlarla iletişime geçmeye çalışmaktadırlar. Sizde alt kısımda bulunan yorum bölüme iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu makalemizin de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bundan önce siz değerli okurlarımız için birçok makale yazdık. Bu makaleleri okuyarak size uygun ek fikirleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca daha önceden yazmış olduğumuz youtube’dan para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle sermayesiz bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları” için 10 yorum

 • Temmuz 19, 2017 tarihinde, saat 6:46 pm
  Permalink

  paketleme işi yaparım 05536414992

  Yanıtla
 • Temmuz 19, 2017 tarihinde, saat 7:59 pm
  Permalink

  Evde kibrit katlama işi yapılır. Bu işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
 • Temmuz 24, 2017 tarihinde, saat 12:35 pm
  Permalink

  Evde ek iş arıyorum. bu ise ihtiyacim var konya selcukluda yasiyorum

  Yanıtla
 • Eylül 8, 2017 tarihinde, saat 7:42 am
  Permalink

  05533177440

  Yanıtla
 • Eylül 8, 2017 tarihinde, saat 5:01 pm
  Permalink

  Merhaba ben öğretmenim ve iki yıldır atanamiyorum bir çok yere cv verdim fakat geri dönüş olmadı hala issizim ve bakmakla yükümlü olduğum ailem olduğu için buraya yazıyorum izmir Buca da oturuyorum ise ihtiyacım var donus yaparsanız sevinirim. Paketleme işi yapabilirim

  Yanıtla
 • Eylül 9, 2017 tarihinde, saat 11:43 am
  Permalink

  Kastamonuda yasıyorum bir sene sonra düğünüm var çok eksiğimiz var o yüzden bende çalışmak istiyorum. Satış yapmak hariç her işi yapabilirim. Evde iş imkanı adı altında yapılan her ilana başvurdum ama geri dönüş yapan olmadı

  Yanıtla
 • Eylül 28, 2017 tarihinde, saat 11:43 am
  Permalink

  Merhaba evde paketleme isi yabmak istiyorum kutahyada oturuyorum 5 kisilik bir ekibim var geri donus yaparsaniz sevinirim

  Yanıtla
 • Kasım 6, 2017 tarihinde, saat 4:41 pm
  Permalink

  Silivri de oturuyorum 2 yaşında oğlum var esime destek olmak için evden çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim.ablam,enistem,ve esimle birlikte ek gelir olarak is ariyoruz.olumlu olumsuz dönüş saglarsaniz sevinirim….

  Yanıtla
 • Aralık 9, 2017 tarihinde, saat 8:34 pm
  Permalink

  Ankara natoyolunda oturuyorum evde paketleme işinde düzenli bir şekilde çalışmak ve kazanç sağlamak istiyorum. Tek başıma yada hızlı olması için 3-4 kişi halinde çalışabilirim lütfen bana ulaşırsanız sevinirim bu işe ihtiyacım var.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?