Evde Magnet Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Magnet Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Magnet Yaparak Para Kazanma Yolları

Her yeni günde sizlere evde çalışarak para kazanma yollarından bahsetmekteyiz. Paylaştığımız iş fikirleri her evde sadece birkaç saatini ayırarak para kazanmak isteyen kesime uygundur. Günümüzde bu şekilde geçimini sürdüren ve aile bütçesine destek olan birçok bayan bulunmaktadır. Sizlerde evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız ilk adımı atın. Bugünkü makalemizde evde magnet yaparak para kazanma yollarından bahsedeceğiz. Magnetler hemen hemen her bayanın buzdolabında kullandığı şirin aksesuarlardır. Hem buzdolabını süsler hem de çeşitli küçük notları tutmaya yarar. Birçok magnet çeşidi vardır. Keçeden yapılan magnetler, mandaldan,kapaklardan,çakıl taşları,deniz kabukları,polyester vs. vs. Birçok farklı şekilde magnet yapılabilmektedir. Bunlardan kısaca bahsedelim.

Keçe ürünler son zamanlarda oldukça moda olmuştur. Birçok farklı ürün yapılabilmektedir. Aynı zamanda keçe magnetler de oldukça popüler olmuştur. Dilediğiniz şekli keçe üzerine çizerek kesip yapabilirsiniz. Rengarenk ve farklı şekillerdeki magmetleriniz oldukça görkemli olacaktır. Keçe dışında bildiğimiz çamaşır mandalları ile de çok güzel magnetler yapılmaktadır. Çamaşır mandalları çeşitli renklerde boyanarak ve pullarla süslenerek buzdolaplarınızı süsleyebilir. Çeşitli içeçek kapaklarına şekiller vererek arka kısmına mıktatıs yapıştırıp magnet yapabilirsiniz. Bunun dışında çakıl taşı boyaması da oldukça yapılan bir iştir. Farklı boyutlardaki çakıl taşları rengarenk boyanarak hatta bazen üzerine resimler çizilerek değişik magnet grubuna girmektedir. Deniz kabukları,deniz taşları,yıldızı vs. ev dekorasyonunda birçok alanda kullanıldığı gibi magnetlerde de kullanılmaktadır. Son olarak polyester magnetler oldukça popülerdir. Polyester ürünler süslenip bebek mevlitlerinde veya nişan törenlerinde de dağıtılmaktadırlar. Aynı şekilde yapılarak magnet olarakta kullanılabilir.

Evde Magnet Yaparak Para Kazanma Yolları
Evde Magnet Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Magnet Yapılarak Nasıl Para Kazanırım?

Yukarıda kısaca yapımından bahsettiğimiz magnetlerin satışını yaparak oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Öncelikle dikkat etmeniz gereken şey özenli ve kaliteli iş çıkarmalısınız. Yaptığınız magnetleri önce kendi çevrenize tanıtıp satarak işe başlayabilirsiniz. Bu işi yaparken sosyal paylaşım sitelerine hesap açıp magnetlerinizin fotoğrafını atabilir ve müşteri çekebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz bölgedeki tuhafiye veya hobi marketlerle anlaşıp magnetlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu iş fikrimiz sizlere uygun geldiyse hiç durmadan ilk adımı atabilirsiniz. Sayfamıza yorum atarak açıklamalarda bulunabilir ve müşteri çekebilirsiniz. Hayırlı ve bol kazançlar dileriz.

Evde Magnet Yaparak Para Kazanma Yolları” için 4 yorum

 • Haziran 20, 2017 tarihinde, saat 1:37 am
  Permalink

  Merhaba iyi gunler Karamanda yasiyorum el islerinde deneyimim ve yetenegim var Sizinle birlikte calismak isterim insallah donersiniz

  Yanıtla
 • Temmuz 8, 2017 tarihinde, saat 12:58 pm
  Permalink

  borclardan dolayo vede cocuguma bakacak kimse olmadigi icin eve katki amacli ek is yapmak istiyorum. DENIZLI / MERKEZ

  Yanıtla
 • Aralık 25, 2017 tarihinde, saat 4:36 pm
  Permalink

  ÇOCUKLARDAN DOLAYİ EVDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM İS KONUSUNDA YARDİMCİ OLURSANİZ SEVİNİRİM

  Yanıtla
 • Ocak 13, 2018 tarihinde, saat 12:34 pm
  Permalink

  Antalya dayim bnde yapabilirim

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?