Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Nazar boncuğu ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Yeni doğan çocuğa bile hemen nazar boncuğu takılır. Bunun birçok sebebi vardır. En küçük örnek çocuk çok tatlı kem gözlerden sakınmak için hemen bir nazar boncuğu takın deriz. Dükkan açan biri olduğunda hediye diye nazar boncuğu götürürüz. Biz nazar boncuğunu kabullenmiş bir millet olduğumuzdan dolayı hergün nazar boncuğu alan birileri bulunmaktadır. O yüzden sizde evde tasarladığınız nazar boncuklarının satışını yaparak oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan hemen konuya geçeyim.

Nazar Boncuğu işi Nasıl Yapılır

Nazar boncuğu işini yapmak için öncelikle küçük bir sermaye ile biraz nazar boncuğu almanız gerekmektedir. Sonra aldığınız nazar boncuklarını hemen farklı ürünlerle tasarlamalısınız. Ardından tasarladığınız ürünlerin daha ilgi çekici olması için paketlemesini yaparsınız.

Nazar Boncuğunu Nasıl Satarım

Yaptığınız nazar boncuklarını satmanın birçok yolu vardır. Öncelik olarak yakın çevrenizde bulunan insanlara gösterin ve onların dikkatini çekmeye çalışın. Yakınlarda bulunan takı işi ile uğraşan iş yerlerine yaptıklarınızın numunelerini göstererek iş yerlerine satışını yapabiliriz. Böylelikle yaptığınız nazar boncuklarını çok daha hızlı satışını yapabilirsiniz. Bunun dışında internetten satışını yapabilirsiniz. İnternetten satışını yapmak için alışveriş sitelerine üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra kendi kanalınız sayesinde insanlara satış yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında sosyal medya ile satış yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelik olarak sosyal medya üzerinde bir hesap almanız gerekmektedir. Sonra yaptığınız ürünlerin fotoğrafını çekerek sayfanıza atın ve müşterilerin size yazmasını bekleyin. Bunun dışında nazar boncuğu işi yapan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalarla iletişime geçerek firmaların sizle alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu firmalar için internetten araştırma yapmanız gerekiyor. Bunun dışında alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bunun dışında daha birçok ek iş fikirleri bulunmaktadır. Diğer yazılarımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sadece bir işe takılıp kalmayın diğer iş imkanları da görmenizi tavsiye ederim. Ayrıca internetten para kazanma yolları adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederim. Hepinize hayırlı günler dilerim ve bol kazançlar dilerim.

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma” için 14 yorum

 • Nisan 21, 2017 tarihinde, saat 11:09 am
  Permalink

  işe ihtiyacım var pratik biriyim dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  Yanıtla
 • Mayıs 3, 2017 tarihinde, saat 5:18 am
  Permalink

  Bu ise e ihtiyacım var nolur yazin

  Yanıtla
 • Kasım 4, 2017 tarihinde, saat 11:16 pm
  Permalink

  Bu işi yapabilirim cevap verirseniz sevinirim kocaeli gölcükten size başvuruyorum

  Yanıtla
 • Kasım 6, 2017 tarihinde, saat 4:36 pm
  Permalink

  Silivri de oturuyorum 2 yaşında oğlum var esime destek olmak için evden çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim.ablam,enistem,ve esimle birlikte ek gelir olarak is ariyoruz.olumlu olumsuz dönüş saglarsaniz sevinirim….

  Yanıtla
 • Kasım 7, 2017 tarihinde, saat 2:58 pm
  Permalink

  Bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

  Yanıtla
 • Aralık 19, 2017 tarihinde, saat 4:03 am
  Permalink

  Bu İşe ihtiyacim var

  Yanıtla
 • Aralık 28, 2017 tarihinde, saat 11:48 am
  Permalink

  kocaelide ikamet ediyorum işe ihtiyacım var evde yapılabilecek her türlü paketleme işlerini hızlı bir şekilde yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 • Aralık 29, 2017 tarihinde, saat 10:35 am
  Permalink

  dönerseniz muhteşem olur

  Yanıtla
 • Aralık 31, 2017 tarihinde, saat 10:28 pm
  Permalink

  Çayirova Kocaeli nde oturuyorum mefrusat kursuna gittigim icin elim bu tur işlere yatkin ve evde cok bos zamanim var. Dönüş yaparsaniz swvinirim.

  Yanıtla
 • Ocak 23, 2018 tarihinde, saat 11:17 am
  Permalink

  Evde paketleme işleri yaparım İstanbul ümranıye

  Yanıtla
 • Ocak 26, 2018 tarihinde, saat 7:36 pm
  Permalink

  Mrb bende evde boncuk işleri yapmak istiyorum bana ulaşır mısınız izmir

  Yanıtla
 • Ocak 27, 2018 tarihinde, saat 7:36 pm
  Permalink

  Bende evde is yapmak istiyorum izmir kahramanlar

  Yanıtla
 • Şubat 16, 2018 tarihinde, saat 4:29 pm
  Permalink

  Evden ek iş yapmak istiyoruz 4 kişilik ekiniz ankara

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?