Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazan

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazan

Günümüz şartlarının zorlaşmasıyla bayanlar eşlerine yardımcı olmak ve bütçeye katkıda bulunmak istemektedirler. İster çalışan bayan ister ev hanımı olsun, herkesin ek olarak yapabileceği birçok kolay yoldan para kazanma fikrini sizlerle paylaşmaktayız. Bunlardan biri de evde nikah şekeri yaparak para kazanma yollarıdır. Düğün sezonları yavaş yavaş açılmaktadır. Ve biliyorsunuz ki düğünler de nikah şekeri dağıtmak oldukça moda oldu. Nikah şekerleri çiftlerin düğün hatırası olarak yakınlarına dağıtılıyor ve birçok çeşidi de bulunmaktadır. Nikah şekeri işine ister kendi imkanlarınızla başlayıp geliştirebilirsiniz, isterseniz de firmalarla anlaşıp bu işi devam ettirebilirsiniz. Firmalar genellikle tane başına para ödemektedirler ve 1000 tane sipariş veriklerini düşünürsek 2000-3000 TL arasında bir para kazanmış olursunuz. Ve firmalarla anlaşabildiğiniz takdirde hiçbir şekilde malzemeye para vermenize gerek yok. Firmalar bu iş için gerekli malzemelerin hepsini toptan temin edip bayanlara veriyorlar ve böylece hem ihtiyaç sahibi kimselere ulaşılıyor,yardımcı olunuyor hem de işçi masrafı ödemek zorunda kalmıyorlar. Sizin yapmanız gereken tek şey sizlere verilen nikah şekeri örneğinin aynısını ortaya çıkarmak oluyor.

Evde Nikah Şekeri Veren Firmalar

Nikah şekeri yaparak para kazanma işini ister kendiniz yapıp firmalarla iletişime geçebilirsiniz veya sosyal ağ hesaplarından yaptığınız nikah şekerlerinin online satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Firmaların sizinle iletişim kurmasını istiyor iseniz yorum kısmımıza e mail adresinizi atabilir sizlere bu bilgilerden ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere ulaşan firmalar işi gönderecek ve heme ii yapıp paranızı kazanmaya başlayacaksınız. Çalışan bayan,ev hanımı veya öğrenci olun hiç farketmez bu işi yaparak gayet güzel geçim sağlayabilirsiniz. Hele ki ekip çalışması yaparak günde çok sayıda nikah şekeri yaparak kazandığınız parayı da artırabilirsiniz.

Nikah şekeri yapan arkadaşların alt kısımda bulunan yorum kısmına iletişim bilgilerini yazarak firmaların sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Günlük olarak sizlerle ek iş fikirleri paylaşmaya çalışıyoruz. Firmaların bize verdiği bilgiler doğrultusunda sizlerle yazılar paylaşmaya çalışıyoruz. Evde yapılacak ek işlerin dışında internetten para kazanma yolları nelerdir. İnternetten nasıl para kazanabilirim başlıklı yazılarımızı da okumanızı sizlere tavsiye ederim. Hepinizi bol kazançlı günler dilerim.

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanma Yolları” için 7 yorum

 • Nisan 13, 2017 tarihinde, saat 9:17 pm
  Permalink

  Bende evde bu ek işlerden yapmak istiyorum

  Yanıtla
 • Mayıs 8, 2017 tarihinde, saat 3:12 pm
  Permalink

  annem ve ben nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Yanıtla
 • Mayıs 10, 2017 tarihinde, saat 5:21 am
  Permalink

  Evde paketleme işleri montaj davetiye katlama poşet katlama ne olursa yaparım İstanbul Kağıthane

  Yanıtla
 • Ağustos 30, 2017 tarihinde, saat 1:30 pm
  Permalink

  Bnde ewde iş yapmak istiyorum geri dönerse biz sevinirim😊😊

  Yanıtla
 • Eylül 23, 2017 tarihinde, saat 2:50 pm
  Permalink

  İzmir buca da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. 4 kişiyiz. Zamanında teslim ederiz

  Yanıtla
 • Ekim 12, 2017 tarihinde, saat 4:32 pm
  Permalink

  Nikah şekeri işiyle ilgili teklifleri bekliyorum.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?