Evde Priz Montajı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Priz Montajı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Priz Montajı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Günlük olarak siz değerli okurlarımıza evde ek iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Bugünkü makalemizde sizlere evde priz montajı işi yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi bundan önce sizler için yazmış olduğumuz youtube’dan para kazanma yolları hakkındaki makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Evde priz montajı işi yaparak aylık 1000-2000 TL arası kazanç sağlayabilirsiniz. Tabi ben bu işi yapmak istiyorum ve hemen bu paraları kazanmalıyım düşüncesiyle girmeyin. Çünkü ilk aylar o kadar iyi kazançlar elde edemeyebilirsiniz. Böylelikle kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Ardından da hemen işi bırakabilirsiniz. Böylece boşa zaman harcamış olursunuz. Bir iş yaparken kesinlikle sabırlı olmanız gerektiğini sakın unutmayın. Yoksa ister istemez hayalleriniz yıkılabilir. O yüzden bir an önce para kazanmak yerine insanların beni tanımasını ve daha güzel işler çıkartmalıyım diye düşünmelisiniz. Peki evde priz montajı işi yaparak nasıl para kazanacaksınız. Hemen konuya geçip anlatmaya başlayalım.

Evde Priz Montaj İşi Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Bildiğiniz üzere prizin bütün parçaları makineler tarafından yapılmaktadır. Ama bu parçaları birleştirmek için hala bir makine yapılmamış. O yüzden burada insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Sizde evde priz montajı işi ile para kazanabilirsiniz. Tabi evde priz montajı işini yapmak için öncelik olarak bu işi yapan firmalarla iletişime geçerek montaj için sizlere malzemeleri göndermelerini istemelisiniz. Anlaşmanızı yaptıktan sonra aylık düzenli bir şekilde bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu firmalar ile anlaşarak çok rahat bir şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Bu firmalarla iletişime geçmek için internet üzerinden firmaların bilgilerini bulabilirsiniz. Bunun dışında alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Alt kısımda ki bölüme bilgilerinizi yazarken telefon bilgilerinizi yazmayınız lütfen.

Bu konumuzun da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu makalemizin dışında diğer makalelerimizi okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çünkü ek iş fikirleri hakkında çok daha farklı makaleler yazmış bulunmaktayız. Bu yüzden diğer yazılarımızı okuyarak kendinize en uygun işi bulmuş olursunuz. Hepinize hayırlı kazançlar dilerim.

Evde Priz Montajı İşi Yaparak Para Kazanma Yolları” için 6 yorum

 • Eylül 6, 2017 tarihinde, saat 11:09 pm
  Permalink

  Merhaba bende evde priz işi almak istiyorum daha öncede yaptım eşim elektrikçi şuan maddi anlamda sıkıntım var yardımcı olabilir misiniz lütfen eşimle birlikte bu işi yapmak istiyoruz

  Yanıtla
 • Kasım 6, 2017 tarihinde, saat 4:46 pm
  Permalink

  Silivri de oturuyorum 2 yaşında oğlum var esime destek olmak için evden çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim.ablam,enistem,ve esimle birlikte ek gelir olarak is ariyoruz.olumlu olumsuz dönüş saglarsaniz sevinirim….

  Yanıtla
 • Kasım 24, 2017 tarihinde, saat 11:46 pm
  Permalink

  Eşim elektrikçi ve şuan boşta bizde ek iş yaparak durumumuzu toparlamak istiyoruz.

  Yanıtla
 • Kasım 25, 2017 tarihinde, saat 11:08 pm
  Permalink

  Silivri’de oturuyorum acil evde iş arıyorum hem evde oğluma bakıp hemde eşime destek olmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim dört kişiyiz.

  Yanıtla
  • Kasım 29, 2017 tarihinde, saat 12:31 am
   Permalink

   bi cvp geldimi acaba

   Yanıtla
 • Ocak 2, 2018 tarihinde, saat 8:06 pm
  Permalink

  Selam ben adem mutlu elektrik işi ile meşgul oluyorum 3 lü piriz montajı düşünüyorum bana bu konu hakkında biri yardımcı ola bilir mi 0549 563 9263

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?