Home / Ek İş Fikirleri / İlginç Ek Gelir Fikirleri ile Para Kazan

İlginç Ek Gelir Fikirleri ile Para Kazan

İlginç Ek Gelir Fikirleri ile Para Kazan

İlginç Ek Gelir Fikirleri ile Para Kazan

Günlük olarak siz değerli okurlarımız için evde ek iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Bu yazımızda sizlere ilginç ek gelir fikirleri ile para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi bundan önce siz değerli okurlarımız için daha önceden yazmış olduğumuz internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Sizlerde ilginç ek gelir fikirleri sayesinde aylık iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizdedir. Ama bu işleri denemeden önce sizler için yazmış olduğumuz daha basit olan iş fikirlerini okuyarak çok daha güzel ve kaliteli bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Bu ilginç iş fikirlerini alt kısımda okuyabilirsiniz.

İlaç Denemeleri ile Para Kazan

Yeni çıkan ilaçları piyasaya sürmeden önce denek olan bazı kişilere denemektedirler. Tabi bu biraz tehlikeli olmaktadır. Çünkü bazı ilaçların denek olayında yan etkisi fazla olduğundan dolayı insanlar hayatını bile kaybedebiliyorlar. Bu deneklerde kişilere ilaç verildikten sonra haftalarca bu denekler gözetim altında tutulmaktadır. Çünkü bu ilaçların yan etkileri tamamen araştırılarak piyasaya sürülüp sürülmeyeceği hakkında karar veriliyor. Tabi riskli bir iş olduğundan dolayı deneklere binlerce lira ödenmektedir. Ayda ortalama 2000 lira civarında bir ödeme yapılmaktadır.

Anket Doldurarak Para Kazan

Anket doldurarak para kazanmak ilaç denemelerinde denek olmaktan az kazandırır. Ama risk hiç yok diyebiliriz. Online anket doldurarak çok para kazanamazsınız ama risk yoktur. Verdiğiniz bilgilere göre size uygun anketleri e posta adresinize gönderirler ve sizde ona göre anket doldurur ve para kazanabilirsiniz.

Gizli Alışveriş Yaparak Para Kazan

İlginç ek gelir fikirlerinden bir tanesi de gizli müşteridir. Bu işte ortalama 80-300 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz.  Girdiğiniz alışveriş sitesinde size nasıl davranmanız gerektiği raporlanır. Neredeyse bütün alışveriş merkezleri, restorantlar gibi birçok kuruluş gizli müşteri tutmaktadır.

Bu makalemizin de sonuna geldik. Bundan önceki makaleleri okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çünkü sitemizde sizler için birçok makale bulunmaktadır. Sizlerde bu makaleleri okuyarak kendinize en uygun işi bularak işe başlayabilirsiniz. Sizler için daha önceden yazmış olduğumuz youtube’dan para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

About admin

Check Also

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

2 comments

  1. Harika bir blog olmuş!! Ellerinize sağlık.

  2. Reklam tıklayarak para kazanmak ister misin? Konu ile ilgili bilgi için sedatguler2018@gmail.com. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir