Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Yaşam standartlarının zorlaşmasıyla birlikte birçok insan ek iş arayışına girmiştir. Gerek ev hanımları,gerek öğrenciler, gerek de hem çalışan hem ek iş isteyen bireyler günde birkaç saatlerini  vererek para kazanmak durumunda kalmaktadırlar. Her gün sizlere evde çalışarak para kazanabileceğiniz iş fikirleri hakkında bilgi vermekteyiz. Bugünkü iş fikrimiz ise kuru gül keseleyerek para kazanmaktır.

Kuru güller insanların özel günlerin de en çok tercih ettiği bir üründür. Sevgililer günü,tanışma yıl dönümleri vs. Gibi özel zamanlarda masaları süsleyen görsel bir üründür. Hal böyle olunca satışı da bir hayli yüksek olmaktadır. Birçok online satış yapan internet sitesinde kuru gül satışı yapılmaktadır. Bu güller kurutulduktan sonra bazı kişiler tarafından paketlenmektedirler. Bu paketleme işini birçok firma işçilik maliyetlerinin düşürülmesi için evlere vermektedirler. Günde sadece birkaç saatinizi vererek kuru gül paketleme işini yapabilirsiniz. Bu iş sayesinde hem düzeninizi bozmamış olursunuz hem de aile bütçenize katkıda bulunmuş olursunuz.

Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak
Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Kuru gül keseleme işinde sizlere tavsiye vermek gerekirse, paketleme sırasında mümkün olduğunca gül yapraklarının kırılmamasıdır. Kuru gül yaprakları oldukça kırılgandırlar. Kuru gül satın alan kişiler yaprakların bütün olmasını isterler. Bahsettiğimiz bu evde ek iş fikri sayesinde günlük olarak yaklaşık 3 saatinizi ayırarak oldukça iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. Oldukça basit ve zevkli olan bu işi yapmak sizlere zor gelmeyecektir. Ekip halinde çalışarak işinizi daha hızlı yapabilir ve daha iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Kuru gül keseleme işi sizlere mantıklı geldiyse ilk yapmanız gereken evlere bu işi veren firmalara ulaşmak olacaktır. Yaşadığınız bölgeye göre bu değişkenlik gösterebilir. Anlaştığınız firma sizlere kuru gül yapraklarını toplu şekilde gönderecektir. Yanında paketleri gönderecektir. Gül yapraklarını tek tek tartamayacağınıza göre göz kararı şekilde keseleme işlemi yapacaksınız. Dikkat edilmesi gereken husus gül oranlarını birbirine yakın tutmanızdır. Bu konuda el ayarınız oldukça önemli.

Sizlerde kuru gül keseleyerek para kazanmak istiyorsanız yorum bölümümüze yazabilirsiniz. Adınızı,bulunduğunuz şehri,e-mail adresinizi yazarsanız iş verenlerin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Hayırlı kazançlar.

Kuru Gül Keseleme İşi Yaparak Para Kazanmak” için 9 yorum

 • Ekim 25, 2017 tarihinde, saat 7:56 am
  Permalink

  Merhabalar. Antalya da yasiyorum.bu isi yapmak istiyorum

  Yanıtla
 • Kasım 13, 2017 tarihinde, saat 8:37 pm
  Permalink

  Merhaba ağrıda yaşıyorum bu işi yapmak istiyorum

  Yanıtla
 • Kasım 21, 2017 tarihinde, saat 11:58 pm
  Permalink

  Merhabalar . bu işi istiyorum .iletişim komuş/meram teşekkürler

  Yanıtla
 • Aralık 19, 2017 tarihinde, saat 6:35 am
  Permalink

  Ek işe cok ihtiyacim var lutfen yardimci olursaniz sevinirim

  Yanıtla
 • Aralık 29, 2017 tarihinde, saat 7:02 am
  Permalink

  Bende bu işi yapmak istiyorum Ankara Şereflikoçhisar

  Yanıtla
 • Aralık 29, 2017 tarihinde, saat 10:29 am
  Permalink

  Ankara tugba iyi günlerde çalışmak dileğiyle

  Yanıtla
 • Ocak 8, 2018 tarihinde, saat 8:52 pm
  Permalink

  Bu işi yapmak istiyorum istanbul sultangazi

  Yanıtla
 • Ocak 13, 2018 tarihinde, saat 11:40 am
  Permalink

  İzmir’de yaşıyorum yapabilirim

  Yanıtla
 • Ocak 15, 2018 tarihinde, saat 10:30 pm
  Permalink

  İstanbul’da yaşıyorum. Bu işi büyük bir keyifle yaparım. Haftanın 5 günü müsaitim .

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?