Oriflame Ürünleri Satarak Para Kazanma Yolları

Oriflame Ürünleri Satarak Para Kazanma Yolları

Oriflame Ürünleri Satarak Para Kazanma Yolları

Kozmetik firmaları son zamanlarda birçok bayanın para kazanmasına vesile olmaktadır. Bu firmalar banyo ürünleri,makyaj ürünleri,temizlik ürünleri vs. üreterek bayanlara satış yapmakta ayrıca bayanların satış yapmasını sağlayarak kazanç elde etmesini sağlar. Günümüzde birçok ek iş arayan insan evde kozmetik ürünleri ürünleri satarak aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Oriflame ürünleri satmak oldukça kazançlı ve güvenilir bir ek iş fikridir. Başlangıçta yavaş ve sermayesiz başlanır. Fakat çevreninde artmasıyla işler hızlanır ve sermaye artar.Evde çalışarak para kazanmak isteyenler için oldukça iyi bir iştir.

Oriflame Satışı Nasıl Yapılır?

Öncelikle oriflame satışı için başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru için resmi web sitesine girebilirsiniz veya oriflame müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. Oriflame satış temsilcisiyle konuşarak bu iş hakkında açıklayıcı bilgiler almalısınız. Oriflame sisteminde iki türlü kazanç vardır. Bunlardan ilki küçük cep harçlığı için yapılan kazançtır. Bu kazançta büyüyüp kariyer sahibi olmak yoktur. Ürün satışından %30 kar alınarak yapılır. Diğer kazanç sistemimiz ise hem satış yaparak para kazanmak hem de üye yaparak para kazanmaktır. Bu sistemde büyüyerek kariyer sahibi olabilirsiniz.

Oriflame için başvuru da hiçbir şekilde ücret alınmaz. Ürünleri aldıktan 21 gün sonra ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleriniz geldikten sonra satışı için çevre edinmeniz gerekmektedir. Ne kadar insana sesinizi duyurursanız o kadar kazanç sahibi olursunuz. Müşterilerinizin memnuniyeti için numune siparişleri verebilirsiniz. Bu numuneleri müşterilerinize dağıtarak kendinize çekebilirsiniz. Oriflame broşürlerini ailenize,arkadaşlarınıza,gittiğiniz her yere bırakarak daha çok insana ulaştırabilirsiniz. Ayrıca isminizin ve numaranızın bulunduğu kartvizitler isteterek bu kartvizitleri broşürlerin yanına bırakarak insanların sizlere ulaşımını sağlayabilirsiniz.

Ek iş yapmak isteyen her insan oriflame satışını yapabilir. Oldukça karlı ve güzel bir iş fırsatıdır. Oriflame satış temsilciliği yapan kişiler 400-2000 TL arasında para kazanmaktadırlar. Ayrıca bu firma üyelerine çeşitli hediyeler de vererek memnun etmektedir. Sizde oriflame ürünleri satarak para kazanmak istiyorsanız sitesinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Veya çevrenizdeki oriflame satıcılarıyla irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca yazımızın altına yorum atarak oriflame satış temsilcilerinin de sizinle iletişime geçmesini sağlarsınız. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazıyı Beğendiyseniz Paylaşır mısınız?