Home / Girişimcilik / 2018 için En İyi 5 İş Fikirleri ve Fırsatları

2018 için En İyi 5 İş Fikirleri ve Fırsatları

2018 için En İyi 5 İş Fikirleri ve Fırsatları

2018 için En İyi 5 İş Fikirleri ve Fırsatları

Ekiskur.net olarak günlük olarak siz değerli okurlarımız için günlük olarak makale yazmaya çalışıyoruz. Bugün ki konumuzda sizlere 2017 için en iyi 10 iş fikirleri ve fırsatları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi bundan önce siz değerli okurlarımız için daha önceden yazmış olduğumuz internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. 2017 yılında popüler olan en iyi 10 iş fikrini sizler için araştırdık. Birçok ülkeden araştırma yapılarak en iyi 10 iş fikrini hazırlayarak bunların detaylı araştırılmasını tamamen sizlere bırakıyoruz. Bu etkileyici işler bizi oldukça etkiledi. İnşallah sizi de etkiler.

Alt kısımda bulunan iş fikirlerini sizlerde detaylı araştırarak etkilendiğiniz iş fikrini yapabilirsiniz.

1- Mahkeme Kararlarını Koruma Altına Alan Bir Yazılım

Mahkeme kararlarını koruma altına alma işi ile aslında yapay zekaya yakın bir işlem yapmış oluyorsunuz. Daha önce ki mahkeme kararlarıyla avukatların çok fazla ilgisini çekebiliyorsunuz. Çünkü bu kişiler diğer mahkeme kararlarını inceleyerek kendi duruşmalarında ona göre iş yapmaktadırlar. Sizler de mahkeme kararları ile çok kaliteli bir iş yapmış olursunuz.

Mutlaka Okuyun: Yeni İş Hayatında Sadeliğin Önemi

2- Sürücüsüz Araçlarla İlgili Fırsatlar

Artık hızlı bir şekilde tam otomasyon dönemine girdiğimiz bu dönemlerde sürücüsüz araç teknolojisinde de oldukça fazla ilerlemeler oldu. Bu ilerlemeler birçok fırsatı da beraberinde getirecektir.

Tabi bu fırsatçılardan bir tanesi de sürücüsüz araçların hacklenmesi ile ilgili sorunlarla karşılaşmamak için sigorta acenteliği kurmuş durumdadır.

3-Sahibini Düzenli Uykuya Alıştıran Akıllı Yüzük

Thim isimli akıllı yüzük kendisini takan kişiyi belli sürelerde dürterek onun uyanmasını sağlamakta ve böylelikle daha iyi bir uyku düzeni kazanmasını sağlıyor. Bu akıllı yüzük büyük oranda, kullanıcıların uykuya daldıkları ilk saatte belli aralıklara uyandırılmasının uyku kalitesini düzenleştirdiğini ve sonraki akşamlarda uyku sürekliliğini sağladığını gösteren bir çalışmaya dayanıyor.

Mutlaka Okuyun: Para Kaybetmenizi Engelleyecek Önemli Tavsiyeler

5- Beğenilme oranına dönüşen çevrimiçi oylamalar

Deemly adlı uygulama birebir online hesaplarına dayalı olarak üyelerine herkesin görebileceği bir şekilde “güvenilir” oylar veriyor. 2016 yılında Çin’de vatandaşların kendileri ile ilgili toplanan verilere göre cezalandırılması ya da ödüllendirilmesini içeren bir oylama sistemi yapıldı. Bu sistemde aynı bu şekilde işlemektedir. Sizlerde bu gibi fırsatları değerlendirebilirsiniz.

 

About admin

Check Also

Hayır Cevabını Evet'e Çevirmenin Yolları

Hayır Cevabını Evet’e Çevirmenin Yolları

Hayır Cevabını Evet’e Çevirmenin Yolları Hayır Cevabını Evet’e Çevirmenin Yolları İlk işinizi kuracağınız zaman insanların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir