Home / Ekonomi / Ayakkabı Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Ayakkabı Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Ayakkabı Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Ayakkabı Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Evde ek iş fikirleri olarak bugün sizlere bayilik veren firmalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bugün ki konumuzda ayakkabı bayiliği ve franchising veren firmalar hakkında bilgi vereceğiz. Tabi bundan önce sizler için daha önceden yazmış olduğumuz internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Ayakkabı bayiliği alacak kişilerin öncelik olarak dikkat etmesi gereken bulunduğunuz şehrin nüfus sayısıdır. Nüfus neden önemlidir. Eğer küçük bir yerde ayakkabı işi yaparsanız kesinlikle para kazanamazsınız. Çünkü ayakkabı oldukça ağır ilerleyen bir sektördür. Sizler de para kazanmak için sürümden yararlanmalısınız. Ayakkabı sektöründe bayilik almanız sizler için faydalı olacaktır. Çünkü ayakkabı işi çok sıkıntılı bir iştir. Eğer bayilik ya da kalabalık bir şehirde değilseniz maalesef ki başarısız olma durumunuz neredeyse yüzde yüzdür. O yüzden bu işe girecek kişilerin bu iki özelliğe dikkat etmesi gerekmektedir. Hemen alt kısımda sizler için bayilik veren firmalar hakkında kısa kısa bilgilendirmeler yaptık. Kafanıza yatan bayiliği sizler derin bir araştırma yaparak daha net bilgiler elde edebilirsiniz.

Bayilik Veren Ayakkabı Firmaları

Thunderhead ayakkabı bayiliği vermektedir. 50 yıldan fazladır ayakkabı sektöründe olan bu firma başarısını sürdürmeyi ve her geçen gün biraz daha arttırmayı başarmıştır. Tabi böyle olunca da bayilik vermektedir. Sizler de bu firma ile anlaşarak bayilik alabilirsiniz.

Puma ayakkabı bayiliği veren bir başka firmadır. Bildiğiniz üzere puma oldukça popüler bir olan bir firma ve ayakkabı üzerine oldukça gelişmiş bir firmadır. Bu yüzden dolayı ismini daha fazla duyurmak için bayilik vermeye devam etmektedir. Sizlerde ayakkabı bayiliği alacaksanız şehrinizin ekonomik durumuna göre puma bayiliği alabilirsiniz.

Polaris ayakkabı bayiliği veren bir başka firmadır. Oldukça popüler olan bu firmada bayilik vermektedir. Ayakkabılarının rahatlığı ve kalitesinden dolayı yoğun bir ilgi gören polaris ayakkabılarının bayiliğini alarak sizlerde çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Lumberjack ayakkabı bayiliği veren bir başka firmadır. Özellikle bayan ayakkabılarında oldukça güzel ve şık ayakkabılar üreten bu firmada son zamanlarda oldukça popüler bir firma haline geldi.

Greyder ayakkabı bayiliği veren bir başka firmadır. Karlı bir bölge de yaşıyorsanız ve kışları oldukça soğuk geçiyorsa kesinlikle bayilik alacağınız ilk firma bu olmalıdır. Çünkü greyder ayakkabıların oldukça sağlam ve kar geçirmemesinden dolayı insanlar tarafından tercih edilen bir firmadır. Sizlerde bayiliğini alarak çok net kazançlar elde edebilirsiniz.

Lescon bayilik veren başka bir firmadır. Lescon spor ayakkabı ve eşofman üzerine kurulmuş bir firma olduğundan dolayı açacağınız zaman spor mağazası şeklinde açmak zorunda kalacağınız bir firmadır.

Bunun gibi birçok firma bulunmaktadır. Tabi sizlerde bu firmaların isimlerini aratarak ya da firmalarla iletişime geçerek gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Tabi önemli bir nokta daha bulunmaktadır. O da eğer bir bayilik alacaksanız teminat vermek zorundasınız. Çünkü bu firmalar sizlerden paralarını alamayacak olurlarsa teminat gösterdiğiniz ev ya da bankadan aldığınız teminat mektubundan paralarını alırlar. O yüzden bayiliklerinizi alırken özellikle sizlerden teminat olarak bir ev tapusunu götürmenizi isteyeceklerdir. Sizlerde bunlara hazırlıklı olarak bayilik almaya çalışın. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

About admin

Check Also

Erkek Giyim Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir