Home / İş Fikirleri / Broşür Dağıtma İşi ile Para Kazanma Yolları

Broşür Dağıtma İşi ile Para Kazanma Yolları

Broşür Dağıtma İşi ile Para Kazanma Yolları

Broşür Dağıtma İşi ile Para Kazanma Yolları

Evde ek iş fikirleri hakkında günlük olarak siz değerli okurlarımız için konular araştırarak sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu makalemizde ise siz değerli okurlarımız için broşür dağıtma işi ile para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Tabi konumuza geçmeden önce siz değerli okurlarımız için daha önceden yazmış olduğumuz internetten para kazanma yolları hakkında ki makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Broşür dağıtma işi oldukça basit ve sermayesiz bir iştir. Tabi siz isterseniz sermaye ile bir matbaa tarzı bir yer kurarak daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Ama bizler siz değerli okurlarımızın sermaye kullanmadan iş bulmalarını sağlamaktır. O yüzden sizlere broşür dağıtma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Broşür dağıtarak aylık 1500-2500 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz. Elbette bu işinde zor yanları da bulunmaktadır.

Broşür dağıtma işini yaptığınız zaman size verilen broşürleri en kısa sürede dağıtmanız istenecektir. Bu yüzden de sizlerin de durmadan verilen broşürleri apartmanlara ya da iş yerlerine gördüğünüz kişilere vermek zorunda kalacaksınız. Tabi işin kolay yönü de bulunmaktadır. Örnek verecek olursak iş sahibi firma size broşürleri verir ve dağıtmanızı ister. Sizlerde biraz dağıttıktan sonra aldığınız broşürleri çöpe atar ve gider akşama kadar gezersiniz. Ardından da gidip dağıttım diyerek paranızı alırsınız. Ama böyle yaptığınız anlaşıldığı an itibariyle bir daha bu sektörde iş bulamazsınız. O yüzden işinizi düzgün bir şekilde yaptıkça daha çok kazanç elde edeceksinizdir.

Broşür Dağıtma İşi Veren Firmalar

Broşür dağıtma işini veren firmalar oldukça fazladır. Bu firmalarla iletişime geçmek için internetten bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Bunların dışında yakın çevrenizde bulunan matbaalarla anlaşarak broşür basan kişilere sizlerin iletişim bilgilerini vererek kendi çevrenizde ki iş imkanlarını da kaçırmamış olursunuz ve daha çok kazanç elde edersiniz.

Bu makalemizin de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Daha önceki makalelerimizi okumanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Çünkü diğer makaleler sayesinde size en uygun işi bulmuş olursunuz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

 

About admin

Check Also

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Evde ek iş …

One comment

  1. Kağıthane, nurtepede ikamet ediyorum iletişime geçerseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir