Home / Ek İş Fikirleri / Evde Çanta Dikerek Para Kazanmak

Evde Çanta Dikerek Para Kazanmak

Evde Çanta Dikerek Para Kazanmak

Evde Çanta Dikerek Para Kazanmak

Merhabalar. Sizlere her yeni günde evde yapılabilecek iş fikirlerini sunmaya devam ediyoruz. Bugünkü iş fikrimiz evde çanta dikerek para kazanmak. El ve dikiş beceriniz varsa sizlere tavsiye edebileceğimiz işlerin başında gelmektedir. Bayanlar için bir çanta erkeklerin ceplerinde sürekli taşıdığı para cüzdanıyla aynı değerdedir. Bir erkek nasıl para cüzdanından vazgeçemez ise bir bayan da çantasından vazgeçemez. Her bayan çanta sevmektedir. Ve her çanta tutkunu bayanın dolabında en az 5 adet çanta bulunmaktadır. Hal böyle olunca becerikli bayanlar evlerinde farklı çantalar dikerek para kazanma yoluna girmişlerdir.

Evde Çanta dikerek para kazanmak
Evde Çanta dikerek para kazanmak

Evde Çanta İşine Nasıl Başlarım?

Evde çanta yaparak para kazanmak için ilk yapmanız gereken kafanızda ne tür çantalar tasarlayacağınız olmalıdır. Genç kesim ile orta yaş kesim arasındaki zevk farlı olacaktır. Ona göre çantalar yapmalısınız. Kendinize müşteri hedef kitlesi oluşturmalısınız. Ardında son moda çantaları araştırmalısınız. Malzemeler ve fiyatlar ile ilgili fikir sahibi olmalısınız,araştırmalısınız. Küçükte olsa muhakkak bir iş planı sizin yararınıza olacaktır. İşinizi nasıl yapacağınız,ne kadar maliyet olacağı veya ortaya çıkabilecek problemleri planlamalısınız. İş planı yaparak işlerinizin düzenli şekilde yürümesini sağlarsınız.

Çantalarınızı tasarlamaya başlayabilirsiniz. Tasarlanan çantalarınızı öncelikle çevrenize gösterebilirsiniz. Çevrenizden fikir yada özel sipariş alarak işinizi devam ettirebilirsiniz. Çevreniz dışında internet aracılığıyla reklamınızı yapabilir,satışınızı sağlayabilirsiniz. Bunların dışında online olarak internet satışı da yapabilirsiniz. Bunlardan ayrı olarak çanta mağazaları ile anlaşarak çantalarınızın satışını yapabilirsiniz.

Çanta dikimi haricinde özel siparişler alabilirsiniz. Yırtık çantaları tamir ederek bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Günümüzde bu işi yaparak para kazanan birçok ev hanımı veya öğrenci bulunmaktadır. Sizlerde bu işi yaparak oldukça iyi gelirler kazanabilirsiniz. Yazımızın altına yorum yazarak bizleri bilgilendirin.. Adınızı,e-mail adresinizi,bulunduğunuz şehri ve yaptığınız işle ilgili açıklamayı yazarak iş verenlerin veya sipariş isteyenlerin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Her gün sizlere birbirinden farklı iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Sizlerde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız kendinize en uygun işi seçebilirsiniz. Ardından işinize başlayabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

 

About admin

Check Also

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir