Home / Ek İş Fikirleri / Evde Havlu Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Havlu Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Havlu Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Havlu Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Havlu Yaparak Para Kazanma Yolları

Günlük olarak siz değerli okurlarımız için evde ek iş fikirleri hakkında makale yayımlıyoruz. Bu yazımızda sizlere evde havlu yaparak para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Günümüz koşullarının zorlaşmasıyla ev hanımları eşlerine yardımcı olmak istemektedirler. Bizim amacımız sizlere yapabileceğiniz iş fırsatlarını sunmak,bunlar hakkında bilgi vermek ve sizleri teşvik etmektir. Evde kolaylıkla siz bayanların yapabileceği bir sürü para kazanma yolu vardır.Bu yollardan birini seçerek sizde aile bütçesine destek olabilirsiniz. Bunlardan biri de havlu yaparak para kazanmadır. Havlular çeyizlerin olmazsa olmazıdır. Herkesin evinde bulunan ve gerekli olan bir üründür. Bu kadar gerekli bir eşyanın hediyesi de oldukça manidar olacaktır. Çünkü el emeği isteyen bir iştir. El emeği bulunan birçok ürününde satışı gayet iyi olmaktadır.

Şimdi sizlere yapmanız gerekenler hakkında bilgi verelim. Öncelikle toptan bir şekilde düz havlular alabilirsiniz.Toptan almanız maliyetini düşürecektir. Havlularınızı aldıktan sonra sıra asıl mevzuya gelecek yani havlu kenarları. İğne oyası,tığ oyası,boncuk süsleme,punch yapma,kurdela nakışı vs. Vs. Havlu kenarına yapabileceğiniz bir sürü el işi örneği vardır. Her biri birbirinden farklı öğrenilen yalnız oldukça işinize yarayacak örneklerdir. Havlu kenarının deseni ne kadar göz alıcı olursa o kadar müşteri bulabilirsiniz. Son zamanlarda kişiye özel havlular da oldukça popüler olmuştur ve müşterisi fazladır. Kişilerin isimleri veya herhangibir istenilen kelime havluya boncuk yoluyla yada dikiş ile işlenerek oldukça özel bir eşya yapılabiliyor. Bu sayede sizlerde bu işe başlayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Evde Havlu Yaparak Nasıl Para Kazanırım

Öncelikle müşteri çekebilmeniz önemlidir. Kullandığınız havluların kaliteli olmasına özen gösterin. Ayrıca yapacağınız el işini de özen ve titizlikle yapmanız sizlere faydalı olacaktır. Kendi çevrenize tanıtımını yaparak işe koyulabilirsiniz. Sonrasın da kendinize bir sosyal ağ hesabı açarak işinizi devam ettirebilirsiniz. Seri üretim şeklinde yapabilirseniz çeşitli çeyiz mağazalarıyla ve tuhafiyelerle anlaşıp havlularınızın satılmasını sağlayabilirsiniz. Şuan bir düz havlu fiyatı 8-10TL arasındadır.Kullandığınız ipliklerin fiyatını ve yaptığınız modelin zorluğuna göre el emeği de alırsanız çok iyi karlar kazanabilirsiniz.

Bu konuda yorumlarınız olursa yorum yaz kısmımıza paylaşabilirsiniz. Ayrıca e-mail adresinizi de vererek sipariş vermek isteyenler veya iş verenlerin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.Bunun dışında internetten para kazanma yolları yazımızı okuyarak daha fazla bilgi elde edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

About admin

Check Also

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir