Home / İş Fikirleri / Evde Kutu Süsleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Kutu Süsleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Kutu Süsleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Kutu Süsleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Her yeni günde siz değerli takipçilerimize yeni iş fikirleri hakkında bilgi vermekteyiz. Bu günkü iş fikrimizde evde kutu süsleme işi yaparak para kazanma yollarından bahsedeceğiz. El beceriniz ve yaratıcılığınız var ise bu iş fikri ile oldukça güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Kutu süsleme işi son zamanlarda özellikle hediye sektöründe birçok kişiye iş kapısı açmaktadır. Hediyelik alınan eşyaların sunumu ve görselliği açısından hediyelik kutular büyük önem taşımaktadır. Özellikle son zamanlarda hediyelik kutuların özenli ve kişiye özel olanları tercih edilmektedir. Hediyelik kutu kelimesini açacak olursak çikolata kutusu,özel gün kutusu,takı kutusu vs. gibi geniş bir yelpazeyi alır. Kendine ve el becerisine güvenen herkes bu işe başlayabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilir.

Evde Kutu Süsleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları
Evde Kutu Süsleme İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Kutu Süsleme İşi Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Kutu süsleme işinden biraz bahsedecek olursak, bu işi evlere veren birçok firma yer almaktadır. İş veren firmalar gerekli kutu ve süsleme malzemesini sizlere vererek işi yapmanızı istiyorlar. Verilen örnek ürün dahilinde yaptığınız hediyelik kutu başına ücret ödenmektedir. Ürünlerinizin beğenildiği takdirde iş veren firma sizinle daimi çalışmak isteyebilir. Yani bu işi aylık kazanca da dönüştürebilirsiniz.

Bunların yanı sıra kendi yaptığınız hediyelik kutuları kendiniz de satabilirsiniz. Önemli olan göze hitap eden ürünler yapabilmenizdir. Son zamanlarda çeşitli renkte çiçeklerden,kurdelalardan,şifon veya kumaşlardan yapılan hediyelik kutular oldukça popülerdir. Sizlerde yaratıcılığınızı kullanarak bu şekilde hediyelik kutularınızı yapıp satabilirsiniz. Satış için öncelikle kendi çevrenize kendinizi tanıtın. Sonrasında sosyal medya aracılığıyla bir sayfa açıp reklamınızı yapın ve takipçiler kazanın. Bu şekilde kazancınız daha fazlalaşacaktır. Ayrıca çeyiz mağazaları hediyelik kutuların en çok kullanıldığı yerlerdir. Çevrenizde ki bir çeyiz mağazasıyla anlaşarak hediyelik kutularınızı onlara da satabilirsiniz.

İnternetten evlere hediye kutu işi veren firmaları araştırıp onlarla irtibata geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra yazımızın altına isim,bulunduğunuz bölge ve e-mail adresinizi yazarsanız iş verenlerin sizinle iletişime geçmesini sağlarsınız. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

About admin

Check Also

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Evde ek iş …

2 comments

  1. Bu işi yapmak istiyoruz 2 kişiyiz yer merkez Zonguldak

  2. Kutu katlama işi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var çunku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir