Home / Ek İş Fikirleri / Evde Mikrofiber Bez Paketleyerek Para Kazan

Evde Mikrofiber Bez Paketleyerek Para Kazan

Evde Mikrofiber Bez Paketleyerek Para Kazan

Evde Mikrofiber Bez Paketleyerek Para Kazan

Evde Mikrofiber Bez Paketleme İşi

Sizler için günlük olarak evde ek iş fikirleri hakkında makale yazmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizler için evde mikrofiber bez paketleyerek para kazanma yollarını anlatacağız. Artık insanlar bez bulmak için çocuklarının yada büyüklerin t-shirtlerini yırtıp temizlik bezi olarak kullanmıyor. Burada daha çok profesyonel çalışanlar ve iş yerleri genellikle görünüm açısından ve temizleme bakımından daha çok mikrofiber bezleri tercih etmektedirler. Birçok mikrofiber bez firması da ürettikleri bezleri kişilere göndererek bunların paketlemelerini istemektedirler. Bunun içinde genellikle evde çalışmak isteyen bayanları tercih etmektedirler. Sizde evde bez paketleyerek kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için hiçbir maliyet ödemenize gerek yoktur. Çünkü bütün gerekli malzemeleri firma sizlere gönderiyor ve sizde sadece paketin içine bırakıp poşetlemesini yapıyorsunuz.

Mikrofiber bez paketleme işi nasıl yapılır

Mikrofiber bez paketleme işi oldukça basit bir işlemdir. Bunun için yapmanız gereken firmaya başvuru yapıp firmanın sizlere gönderdiği farklı renklerdeki bezleri birbirinin üstüne koyup firmanın ambleminin olduğu poşetin içine bırakarak paketlediğinin bezleri firmaya ay sonunda teslim etmektir. Firmalar bunun için genellikle çalışkan insanları tercih etmektedirler. Bunun sebebi ayda minimum sizden 7000 paketlenmiş mikrofiber bezi istemelerinden dolayıdır. Sizde kendinize güveniyorsanız bu firmalarla iletişime geçerek hemen işe başlayabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi girerek firmaların sizinle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz. Arkadaşlar kesinlikle alt kısıma yorum bırakın kim görecek demeyin. Çünkü firmalar bunun için eleman aramaktadırlar. Sizde bu firmaları araştırarak yada alt kısıma iletişim bilgilerinizi girerek firmaların sizinle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlar internetten para kazanma yollarını öğrenmek oldukça basittir. Sadece bir işe takılıp kalmayın. Eğer yeteneklerinize uyan işler varsa hemen başvuru yapın. Bunu neden diyorum insanlar hiçbir şey yapmadan iş yok düşüncesine girmektedirler. O yüzden umutvar olun ve hemen araştırmaya koyulun. Emin olun size uygun bir iş kesinlikle vardır. Sadece araştırma yapmanız gerekmektedir. Talep de bulunmazsanız firmalar sizinle iletişime geçemez. O yüzden bir an önce harekete geçin ve kazanç elde etmeye başlayın.

Bu yazımızında sonuna geldik. Hepinize hayatınızda bol ek iş diliyorum. Ek iş fikirlerini diğer yazılarımızı da okuyarak öğrenebilirsiniz. Tek bir işte çakılı kalmayın. İş veren firmalar da sitemizin alt kısmında bulunan yorum bölümüne bilgilerini yazarak sizlerle iletişime geçebilirler. O yüzden sizde kendi bilgilerinizi yazarak firmaların sizinle iletişime geçmelerini sağlayın.

About admin

Check Also

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları

Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma Yolları Evde Dikiş Seti İşi Yaparak Para Kazanma …

23 comments

 1. ANKARA paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparmisiniz

 2. Mikrofiber bez pakleme işi yapmak istiyorum

 3. Evde paketleme işleri montaj davetiye katlama poşet katlama ne olursa yaparım İstanbul Kağıthane

 4. Evde ek iş arıyorum. Izmirde mikrofiber paketleme isi yapmak istiyorum

 5. Evde bez paketleme işi yapmak istiyorum iyorum. Ankara Yenimahalle. O5465946957

 6. Evde her türlü paketleme ve katlama işi yapmak istiyorum grup olarak çalışacağız lütfen arayın

 7. İstanbul’da bez paketleme işine başvurmak istiyorum istenilen rakamın fazlasını temin edebilirim lütfen irtibata geçebilirmisiniz

 8. Silivri de oturuyorum 2 yaşında oğlum var esime destek olmak için evden çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim.ablam,enistem,ve esimle birlikte ek gelir olarak is ariyoruz.olumlu olumsuz dönüş saglarsaniz sevinirim….

 9. Kesan/edirne. Paketleme isi yapmak istiyorum

 10. Size çok fazla yazdım dönmediniz yardımcı olursanız sevinirim

 11. Sadece dönüş yapın bu işe ihtiyacım var

 12. Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 13. İstanbul beylikduzu mikrofiber bez paketleme isine 30 kisilik ekibimle talibiz.

 14. Merhana paketleme isi yapmak istiyorum

 15. Merhaba paketleme yapmak istiyorum

 16. Merhaba benim çok bu işe lütfen donus yapin

 17. Merhb paketleme isi yapmak istiyorum

 18. Evde ek iş yapmak istiyorum grubum var

 19. İstanbul anadolu yakasında oturuyorum paketleme işinde cok hızlı ve pratık çalısırım evde paketleme işi yapmak istyrm yardımcı olup donus yaparsanız cok sevınırım

 20. kırıkkale merkezde oturuyorum bu isi yapmak istiyorum

 21. Bende paketleme işi yapmak istiyorum oldukça fazlasını yaparım yardımcı olurmusunuz

 22. Mrhb paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacım var denizli

 23. Paketleme işi yapmak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir