Home / Ekonomi / Evde Telefon Kılıfı Süsleyerek Para Kazanma Yolları

Evde Telefon Kılıfı Süsleyerek Para Kazanma Yolları

Evde Telefon Kılıfı Süsleyerek Para Kazanma Yolları

Evde Telefon Kılıfı Süsleyerek Para Kazanma Yolları

Ek iş fikirleri olarak bugün sizler için evde telefon kılıfı süsleyerek para kazanma yolları hakkında olacaktır. Ek iş fikirleri konusunda birçok makale yazdık tabi bunlardan en iyi fikirlerinden bir tanesi de evde telefon kılıfı işi yapmaktır. Artık herkes akıllı ve büyük telefonlar kullanıyorlar. Bunların akılları kadar fiyatları da büyüktür. O yüzden insanlar telefonları için koruma kılıfı almaktadırlar. Ama artık insanlar telefon kılıflarını koruma amaçlı değil süs amaçlı kullanmaktadırlar. Bir telefon için birden fazla kılıf kullanılmaktadır. Sizler de evde telefon kılıflarını süsleyerek aylık çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Evde telefon kılıfı süsleme işi yaparak aylık ortalama 1200-1500 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz. Eğer sizlerde el becerilerinize ve hayal gücünüze güveniyorsanız bu işi yapmalısınız. Eğer evde telefon kılıfı süsleme işi yapmak isterseniz yazımızın alt kısmını okumaya devam edin.

Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde telefon kılıfı işi yapmak için çok fazla bir şeye ihtiyacınız yok. Sadece hayal gücünüz olsa yeter. Çünkü telefon kılıflarını satın alıyorsunuz ve üzerine farklı şekilde süsler yaparak ya da hazır süsleri düzenli ve ilgi çekici bir şekilde yerleştirerek aylık kazanç elde etmeye başlıyorsunuz.

Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi ile Nasıl Para Kazanılır?

Evde hazırlamış olduğunuz telefon kılıfı süsleme işi ile çok rahat bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Yaptığınız süslemeleri çevrenizde ki insanlara göstererek kısa bir süre içerisinde satışını yapabilirsiniz. Ayrıca çevrenizde ki iş yerlerine ürünlerinizi göstererek onlara daha uygun fiyatlara satışını yapabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz. Bunun dışında bu iş ile uğraşan firmalarla anlaşarak yaptığınız ürünleri onlara satabilirsiniz. Bu firmaların iletişim bilgilerini internet üzerinden bulabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak bu firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu makalemizin de sonuna geldik. Bundan önce ki evde ek iş fikirleri hakkında ki makaleleri okuyarak çok kısa bir süre içerisinde sizlere en uygun işi bulabilirsiniz. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim.

About admin

Check Also

Erkek Giyim Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

2 comments

  1. Ben bu süsleme işini yapıyorum yaptıklarımı alıcı bir firma arıyorum gayette başarılıyım bu konuda

  2. Merve nur işcioglu

    İs istiyorum cehizim icin paraya ihtiyacim var 3 kisiyiz el becerilerimiz iyidir hatayda oturuyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir