Home / İş Fikirleri / İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten Para Kazanma Yolları
Bugün sizlere sitemizin gerçek amacını anlatan bir makale ile merhaba diyorum arkadaşlar. İnternetten para kazanmanın yollarını detaylı bir şekilde açıklayacağım. Bir çok fikir var ve ben size en popüler olanları tek tek sıralamaya çalışacağım. Tabi yazacağım fikirler dışında başka fikirler yok mu tabi ki var. Benim yazdıklarımın dışında internette gezinerek ya da aklınızda ki fikri kullanarak çok daha iyi yollarla para kazanabilirsiniz. Hemen alttaki videoyu izleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Öncelikle internetten para kazanmak istiyorsanız kesinlikle sabırlı olacaksınız. Tabi gözü açık da olmazsanız para kazanmak yerine çok daha fazla para kaybedebilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü bazı site

ler bilgisayarınız açık kalsın para kazanın yada anket doldurarak para kazanın gibi şeylerle sizlere zaman harcatmaktan başka bir şeye yaramamaktadırlar. O yüzden bir işe başlarken aceleci olmak yerine sabırlı olacaksınız ve ardından güzel bir ön çalışma yapacaksınız sakın sakın benim o kadar vaktim yok hemen para kazanmak istiyorum düşüncesine girmeyin sadece araştırmanızı tamamlamayana kadar bir işe kalkışmayın. Hemen ilk işimiz ile başlayalım. Blog yazararak para kazanmak.

Blog yazarak para kazanma yöntemleri

Blog yazarak para kazanmak oldukça basit bir işlemdir. Bunun için yapmanız gereken bir domain ( yani site ismi) alıyoruz. Ardından bir hosting şirketinden çok ucuz bir hosting ( yani site bilgileri için alan ) kiralıyorsunuz. Ardından wordpress ile sitenizi kuruyorsunuz. Google amcaya sorsanız zaten size gerekli ne varsa hepsini resimli olarak anlatır. Ardından birkaç ay açtığımız siteye yazı yazıyoruz. Sonra google adsense ye kayıt yapmak gerekli çünkü siteye reklam koymamız gerekecektir. Bundan dolayı adsense başvurusu yapıyoruz. Başvuru onaylandıktan sonra reklamları sitemize koyuyoruz ve paralar hesaba aktarılıyor.

İkinci para kazanma yolu ise Youtube ile para kazanma yoludur.

Youtubedan para kazanma yolları

İnternetten para kazanma yolları
İnternetten para kazanma yolları

Youtubedan para kazanma yolları blog yazarlığından daha kolaydır. Yapmanız gereken bir gmail alıyorsunuz ve ardından çekmiş olduğunuz yada var olan videoları kanalınıza atıyorsunuz ardından youtube adsense almanız gerekmektedir. Sonra izlenme başına para kazanmaya başlıyorsunuz.

Üçüncü yol ise editörlük yaparak para kazanmadır.

Editörlük yaparak para kazanma yolları

Editörlük yaparak para kazanma yolları da oldukça rahattır. Webmasterlar artık yoğun iş hayatından dolayı kendi siteleri ile ilgilenememektedir. Ya da paravan siteleri için editör aramaktadırlar. Sizlerin yapacağı iş hemen bir web site işleriyle ilgilenen bir forum sitesine giriyorsunuz ve kaydınızı oluşturuyorsunuz. Ardından editör arayan kişiler ile iletişime geçerek paranızı kazanabiliyorsunuz.

Evde yapılan çeyizleri internetten satarak para kazanma

Günümüzde insanlar evlenirken çeyiz derdine düşmektedirler. Bunun sebebi ise artık kadınların da iş hayatına girmiş olmalarıdır. Tabi eskiden de kadınlar iş hayatına girmişlerdi ama günümüzde ki gibi değil şimdi iki kadından biri kesinlikle çalışmaktadır. Bu yüzden çeyiz yapmaya vakitleri kalmamaktadır. Sizlerde evde yaptıklarınızı internet üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. Böylelikle bildiğiniz bir işi çok daha iyi bir şekilde satmaya başlayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem şimdiden başlayın bu işe ilerleyen zamanlarda bu işe başlamak isteseniz bile var olan şirketler yüzünden kesinlikle hiçbir şey yapamayacaksınız.

Sosyal Medya üzerinden para kazanın

Sosyal medya deyip geçmeyin. Şuan çok büyük bir ticaret sosyal medya üzerinden yapılmaktadır. Hemen bir sayfa açın yaptığınız en kötü havluyu bile çok rahat bir şekilde satabilirsiniz. Mükemmel paralar kazanabilirsiniz. Bu yüzden sosyal medya üzerinden hesabınızı açarak özellikle bayanlar üzerine iş yaparsanız satamayacağınız ürün yoktur. Şuan girin bir sosyal medya hesabı üzerindeki ticari sayfalara bakın gerçekten bir çok bayan alışveriş yapmaktadır. O yüzden çok iyi para kazanmak isteyen herkesi bir sayfa açıp evde ek iş olarak yaptıklarını satmalarını öneririm.

Bu yazılık bu kadar arkadaşlar diğer yazılarda görüşmek dileğiyle. Hepinize hayırlı günler dilerim. Yorum yazmayı unutmayın lütfen.

About admin

Check Also

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Evde ek iş …

30 comments

  1. İnternetten para kazanma yolları hakkında bana yardımcı olur musunuz ? Youtube dan Para kazanmak istiyorum

  2. Duygu Özkü Burdur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir