Home / Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi
Bu sözleşme, Ekiskur’dan faydalanacak bütün üyeler ve ziyaretçiler, yani bütün değerli okurlarımız için geçerli olup hizmetlerden faydalanma koşullarını anlatmaktadır.

1) Ekiskur’da ki hizmetlerden faydalanan okurlarımızın verdiği bilgilerin yanlış olduğu anlaşıldığı an itibariyle, Ekiskur’un bu bilgilerin yanlış ya da eksik olmasından dolayı uğrayacağı tüm zararları aynen tazmin eder.

2) Değerli Okurlarımız, Ekiskur’u genel ahlaka aykırı, kamu düzenini bozucu, diğer okurlarımızı rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaçla, diğer okurlarımızın fikri ve telif haklarını ihlal edecek şekilde kullanması yasaktır.

3) Değerli Okurlarımız, diğer okurlarımızın da hizmetlerden faydalanmasını engelleyici veya zorlaştırıcı faaliyet ve işlemlerde bulunması yasaktır.

4-) Ekiskur’da okurlarımız tarafından yapılan yorumlar, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen kullanıcıların kendi kişisel görüşleridir. Bu görüşler sadece görüş sahibini bağlayıcı niteliktedir. Yapılan bu görüş ve düşüncelerin Ekiskur ile hiçbir ilgisi ve bağlantısı yoktur.

5) Ekiskur üzerinden okurlarımızın iş sahibi olması için kurulacak olan bütün ilişkilerden, gerçekleştirdiği işlemlerden ve paylaşımlarından yorum sahibi okurumuzun kendisi sorumludur.

6) Sitemizin ismi ve logosunun izinsiz bir şekilde kullanımı, Ekiskur’da yayımlanan ürünlerin başka kişiler yani üçüncü kişilerce kopyalanması yasaktır.

7) Değerli okurlarımızın, yorum yaparken, yukarıdaki sözleşmede yer alan tüm maddeleri okuduğu ve yorum yaparken yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir.

8) Yukarıda ki maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden okurlarımız, ihlal nedeniyle sorumlu olup, Ekiskur bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ayrı tutacaktır.

9) Değerli Okurlarımız, Ekiskur’un sizler için sağlamış olduğu hizmetlerin kullanım koşullarının ihlal edildiğini veya herhangi bir paylaşımın rahatsız edici olduğunu düşündüğünde, Ekiskur yetkilileri ile irtibata geçmelidir.

Yukarıda ki kurallara uymak diğer kullanıcılarımızın da hakkını koruduğu gibi siz değerli okurlarımızın da haklarını korumaktadır. Sizler yazmış olduğu yorumlar yüzünde rahatsız olmanız takdirde web sitemizle iletişime geçerek yapmış olduğunuz yorumda düzenlemeler yapılabilir ya da hemen kaldırılabilir. Bunun dışında üst kısımda ki sözleşme kurallarına uyduğunuz takdirde hiçbir kişi ya da kurum tarafından şikayet edilmezsiniz. Bu kurallara uymak sonucunda siz değerli okurlarımız için daha düzenli bir web site sunmuş oluruz ve diğer kullanıcılarımızın da haklarını korumuş oluruz.