Home / İş Fikirleri / Pizza Bayiliği Veren Firmalar

Pizza Bayiliği Veren Firmalar

Pizza Bayiliği Veren Firmalar

Pizza Bayiliği Veren Firmalar

Evde ek iş fikirleri hakkında birçok makale yazdık. Daha önceki konularımızda bayilik veren firmalar hangileridir diye bir anlatımımız oldu. Bugün ise sizlere pizza bayiliği veren firmalar hangileridir. Teminat istiyorlar mı? Hangileri en iyi firmalar hemen onları anlatacağım.

Bildiğiniz üzere pizza kültürümüzün yemeği olmasa bile herkes tarafından sevilen bir fast food. O yüzden hiçbir pizza dükkanı müşterisiz kalmamaktadır. Sizde iş yeri olarak pizzacı açmak isterseniz altta sizin için yazmış olduğumuz yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum. Hangi firma ne kadar tutturdu bunları anlatacağız.

Yazıma başlamadan önce sizlere aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum.

Pizza Bayiliği Veren Firmalar


Dominos Pizza bayilik vermektedir. Bildiğiniz üzere ülkenin en kaliteli pizzacısı olarak bilinen dominos ismini pizza ile birleştirmiş bir firma haline geldi. Tabi böyle olunca da ülkenin her bir yanına bayilik vermek zorunda kaldılar. Tabi bayilikleri şimdi de devam etmektedir. Ama dominos pizza oldukça yüksek bir teminat istemektedir. Durum böyle olunca da bir çok kişinin gücünü aşmaktadır. Ama alım gücünüz varsa kesinlikle tavsiye ederim. Çünkü iş yerinizin tasarımını kendileri yapmaktadırlar. Ayrıca çalışacak elemanları kendileri eğitimden geçirmektedirler.

Real Pizza bayiliği dominos pizzadan daha kolaydır ve teminatı daha düşüktür. Ama real pizza dominos kadar tanınmamaktadır. Bu çok büyük bir dezavantaj değildir. Bu nedenle real pizzayı ben dominosdan daha çok tercih ediyorum siz değerli okurlarıma.

Dr. Pizza Bayilik veren diğer bir firmadır. Tabi Dr Pizza da belli bir teminat istemektedir. Ama o kadar tanınmış bir marka olmadığından dolayı teminat olarak daha az miktarda bir sermaye ile işe başlayabilirsiniz.

Pizza Buls ve Pizza Joy da bayilik vermektedir. Bunları da değerlendirebilirsiniz.

Bu yazımızın da sonuna geldik. Neredeyse bütün pizza markalarını sizlerle paylaştık arkadaşlar. Sizde bunlardan biriyle işe başlayabilirsiniz. İletişim bilgilerine ulaşmak için alt kısımda yorum bölümüne yazabilirsiniz. Gerekli bilgileri sizlerle paylaşırız. Ayrıca daha önce yazmış olduğumuz internetten para kazanma yollarını da incelemeniz sizler için daha faydalı olacaktır. Çünkü orada sizlerle bir çok şey paylaştık. İşe başlamadan önce diğer yazılarımıza göz atmanız sizin faydanıza olacaktır. Şimdiden bol kazançlı günler dilerim iyi günler arkadaşlar.

About admin

Check Also

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Evde ek iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir