Home / İş Fikirleri / Polyester Boyama İle Para Kazanma Yolları

Polyester Boyama İle Para Kazanma Yolları

Polyester Boyama İle Para Kazanma Yolları

Polyester Boyama İle Para Kazanma Yolları

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere gayet keyifli bir evde ek iş fırsatından bahsedeceğim. Konumuz polyester boyama ile para kazanma yolları hakkındadır. İster kursuna gidip kendinizi geliştirebilirsiniz. İster videolu anlatımlar ve bu yazımızla bilgi edinip hemen bu işi yapmaya koyulabilirsiniz. Polyesterden birçok ürün yapılabilir. Biblolar,çerçeveler,tepsiler.isimlikler ve çeşitli aksesuarlar yapabilirsiniz. Herkesin evinde bulunması gereken ve çok moda olan polyester ürünleri yapmak çok basit. Öncelikle gereken malzemelerimiz ; sıvı polyester,akrilik boya,RTV silikon kalıp,fırça,su bazlı veya sprey vernik.
Polyesterimizi kalıba döküp bir gün bekletiyoruz. Ertesi gün katılaşan objeyi silikon kalıptan çıkarıyoruz ve boyama işlemine başlıyoruz. İstediğiniz renk yapabilirsiniz,hatta boyaları birbirine katarak farklı renkler de ortaya çıkarıp işlemi devam ettirebilirsiniz. Fırça ile kapanmayan yerlere ponpon fırça da kullanabilirsiniz.Boyanan objeyi en son vernikleyerek kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Dilerseniz simlerle ışıltılı görünüm de verebilirsiniz.

Polyester ürünler son zamanlarda bayanların dikkatini çok çekmekte ve satışı fazla olan ürünler arasında yer almaktadır. Heleki işinizi severek ve gerçekten hakkını vererek yaptığınız takdirde elinizden çıkaramayacağınız ürün kalmayacaktır. Ve güel bir tanıtım yaparak sizlere siparişler verilmesini de sağlayabilirsiniz.

Polyester Boyama İle Nasıl Para Kazanılır ?

Gelelim polyester ürünlerini nasıl satacağınız konusuna. Öncelikle gerçekten satılabilecek ürünler yapabilmeniz gerekmektedir. Şık polyester biblolar gerçekten fazlaca satışı olan ürünlerden. Size kalan rengini ve süslemesini güzel yapabilmeniz. Bibloların yanı sıra polyester saat ve çerçevelerden bir o kadar popüler olan ürünlerden sayılıyor. Ayrıca son zamanlarda polyester isimlikler, yeni bebekleri olan veya anne adayları tarafından bebişlerine yaptırdıkları ürünler arasındadır. Harf harf olan kalıplara polyester dökülüyor ve sonrasında isim için harfler tek tek boyanıyor. Polyester bir tabana yapıştırılıyor. Üzeridetüllerle kaplanıyor ve sonuç olarak güzel bir isimlik ortaya çıkmış oluyor. Ve gerçekten satışı çok fazla olan bir süs eşyası. Şuan sipariş alan arkadaşlarımın çoğu bir isimliğe 25-30 TL arasında fiyat vermektedir. Maliyeti az, karı fazla olan bir iş fırsatı sizlere sunuyorum.

Polyester Boyama İle Evde Para Kazanma Yolları

İster evinizde ister kurs ortamında sipariş alarak yada bir hobi market ile anlaşma yaparak ürünlerinizi tanıtabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya hesabı açıp yaptığınız yeni iş hakkında bilgiler yazabilirsiniz. Yaptıklarınızı paylaşıp reklamınızı yapabilirsiniz. Satış yapabileceğiniz çevre büyüdükçe kazanacağınız para da büyüyecektir.
Bu konu hakkında fikirlerinizi veya iletişim bilgilerinizi yorum kısmımıza yazarak iş verenlerin sizinle irtibat haline geçmesini sağlayabilirsiniz.Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

About admin

Check Also

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Evde ek iş …

2 comments

  1. atasehirde oturuyorum is istiyorum..

  2. Polyester biblo boyama isini yaklaşİK 4 sene evimden yaptım. Tekrar böyle bir is bulursam evimde yapacağım.

    İstanbul Umraniye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir