Home / İş Fikirleri / Su Bayiliği Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar

Sizler için günlük olarak evde ek iş fikirleri hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Bu yazımızda ise sizlere su bayiliği veren firmalar hangileri ve şartları nelerdir. Bunların hepsini anlatmaya çalışacağım. Su bayiliği almak isteyenler için güzel bir yazı olduğunu düşünüyorum. O yüzden her satırını okumanızı tavsiye ediyorum.


Su bayiliği veren oldukça firma vardır. Bunların çoğunun başvuru şekli ve kriterleri neredeyse aynıdır. Tabi ufak tefek farklılıklar olabilir. O kadarı da önemli değildir. Su bayiliği alacak arkadaşlara bir kaç tavsiyem olacaktır. Su bayiliği oldukça karlı bir iştir. Artık şehirlerde insanlar çeşme suyu içmeyi bıraktılar. Bunun bir çok sebebi vardır. Gelen suların kokuyor olması tadının kötü olması yada arıtılmış su olması nedenlerinden dolayı insanlar çeşme sularını içmek yerine direk damacana su almaya başladılar. Sizde bu sektörde yerinizi almak istiyorsanız öncelik olarak çevrenizde ki insanların su ihtiyacının ne denli olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Çünkü ön araştırma yapmadan kesinlikle girmeyin bu işe siz bile çeşmeden su içiyorsanız maalesef ki su damacanaları elinizde patlar. Bu kadar bilgi yeterli ise hemen hangi firmalar bayilik ve Franchise veriyor bakalım.

Aytaç Su Bayilik şartları

Aytaç su bayilik vermektedir. Bayilik şartları oldukça fazla değil herkesin kullanmış ve bildiği şeyler aslında. Bir su dağıtacak arabanızın olması gerekmektedir. Bunun dışında bir dükkana ihtiyacınız olduğunu belirtiyor. Dükkanın döşemesini tamamen size bırakıyor. Sadece müşterilerin memnuniyetini sağlamanızı istiyor.

Elmacık Su da bayilik vermektedir. Bayilik şartları neredeyse Aytaç Su ya benzemektedir. Yine bu firmada dükkanın döşemesini sizin zevkinize bırakıyor. Bunun dışında küçük bir teminat almaktadır. Bunların dışında bu firma da bir şey istememektedir.

Ulupınar Su bayilik vermektedir. Bu firmanın da şartları yine aynıdır. Yine dükkan, su dağıtılacak araba ve teminat istemektedir.

Güven Su, Saka Su, Hayat ve Nestle Su da bayilik vermektedir. Tabi bunların arasında Nestle biraz daha farklı şartları bulunmaktadır. Daha fazla bilgi almak için hemen iletişim numaralarından arayarak bilgi alabilirsiniz. Su bayiliği almış arkadaşlar yorum kısmına tecrübelerinizden bahsederseniz diğer arkadaşlarımızı da bilgilendirmiş olursunuz. Ayrıca daha önce yazdığımız yazıları da okuyarak bilgi alabilirsiniz. Alt kısımda ilginizi çekebilecek yazılar bulunmaktadır. Onlara da göz atabilirsiniz. Hayırlı günler dilerim.

About admin

Check Also

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları

Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma Yolları Evde ek iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir