Home / Ekonomi / Web Site Açarak Para Kazanma Yolları

Web Site Açarak Para Kazanma Yolları

Web Site Açarak Para Kazanma Yolları

Web Site Açarak Para Kazanma Yolları

web site açarak para kazanma yolları

Bu yazımızda sizlere web site açarak para kazanma yollarını anlatacağız. Bir web site açmak için çok para harcamanıza gerek yok ve düzenli bir şekilde web siteniz ile ilgilendiğiniz takdirde belli bir süre sonra kazanç elde edebilirsiniz. Tabi ki belli başlı koşulları vardır. Bunun dışında biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Google dan para kazanmak için sabırlı olmanız gerekmektedir. Hemen para kazanmak yerine insanların sizin paylaşımlarınızı beğenmesi gerekmektedir. Konu yazarken sıkıcı cümleler kullanmak ya da fazla bilinmedik kelime kullanmak size kazanç sağlamayacaktır. Bunun dışında başka sitelerden kopyalayıp kendi sitenize yapıştırmak yerine özgün yazılar yazın. Konu oldukça uzun olduğundan dolayı sözü fazla uzatmadan hemen konuya girmek istiyorum.

Web site nasıl yapılır

Bir web site yapmak için birçok öneri vardır. Bunlardan ilk olanı siteyi kendiniz php, asp, html gibi diller ile kendiniz yazarsınız ya da bunlar uzun olur ve ben bu diller neler bilmiyorum diyorsanız hemen en güzel yöntem olan wordpress ile sitenizi yaparsınız. Emin olun çok rahat bir sistem ve sizi yönlendirdiği için diğer birçok web sitenin kullanmış olduğu bir alt yapı olduğundan dolayı bir çok iyi yönünü göreceksinizdir.

WordPress ile site nasıl yapılır diye soranlara ise hemen alt kısımda bulunan videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

WordPress ile hangileri siteleri kurabilirim

Blog açabilirsiniz
Sosyal medya sitesi açabilirsiniz
Haber Sitesi açabilirsiniz
Dizi Sitesi açabilirsiniz
Film Sitesi açabilirsiniz
Şirket Sitesi açabilirsiniz
İşletme / Mağaza / Dükkan için Site açabilirsiniz
Moda Sitesi açabilirsiniz
Fan Sitesi açabilirsiniz
Forum Sitesi açabilirsiniz
Randevu Sitesi açabilirsiniz
E-Ticaret Sitesi açabilirsiniz

Bu sitelerden bir tanesini açtınız ve artık yapmanız gereken belli bir süre özgün yazılar yazmaktır. Yazıları yazdıktan sonra siteye artık insanlar girmeye başlayacaktır.

Web Siteden Nasıl Para Kazanılır

Web sitenize günlük belli bir kullanıcı girmeye başladığından itibaren artık yapmanız gereken nasıl para kazanacağım demektir. Web siteden para kazanmak için birçok yol vardır. Bunlardan ilk ve en önemlisi google reklamlarını paylaşmaktır. Google reklamlarını paylaşmak için öncelik olarak bir adsense hesabınızın olması gerekmektedir. İnternetten bunu satın almak için şuan 800-1000 lira arası bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Yok ben para ödemek istemiyorum diyorsanız hemen google’a adsense başvurusu yazın ve önünüze çıkan google sayfasına girip başvurunuzu yapın.

Diğer türlü olarak başkalarının açmış oldukları siteleri belli bir ücret karşılığında paylaşarak para kazanabilirsiniz. Link çıkışı olabilir yada makale şeklinde yazarak da para kazanabilirsiniz.

Evet arkadaşlar web site açarak para kazanmak önemli bir ek iştir. Çünkü herkes bu web site işinden anlamadığından dolayı kafasına göre bir site açıp bir an önce nasıl para kazanabilirim düşüncesine girdiklerinden dolayı sıkıntı yaşamaktadırlar. Sabırlı ve özgün yazılar yazarsanız google sitenizi keşfeder ve sizi zirveye taşır. Web siteden para kazanma yollarını internetten para kazanma yolları yazımızda da anlatmıştık. Orayı da incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca blog tarzı siteler açmak istiyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Yorum kısmına yazmanız yeterlidir.

About admin

Check Also

Erkek Giyim Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir